Laukos
Bizness

“Forevers” jauna koncepta veikalā iegulda 15 000 eiro0


“Forevers” produkcija
“Forevers” produkcija
Publicitātes foto

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” pēc rekonstrukcijas Dzelzavas ielā 51, Rīgā atklājis pirmo jauna koncepta veikalu ar nosaukumu “Forevers Gaļas lete”, tā izveidē investējot 15 000 eiro, informēja kompānijā.

Jaunajā veikalā tiks nodrošināts dažādu gaļas ražojumu klāsts, paplašinot sadarbību arī ar citiem ražotājiem. Atšķirībā no līdzšinējās prakses, 80% no “Forevers Gaļas letes” sortimenta veidos paša ražotāja piedāvājums, savukārt 20% – citu Latvijā pazīstamu ražotāju preces.

“Mērķis ir stiprināt tirdzniecības tīklu, palielinot veikalu skaitu un sekmējot pircēju piesaisti, paaugstinot uzņēmuma konkurētspēju vietējā tirgū. Moderni aprīkots veikals ir viens no veidiem, kā piesaistīt klientus, lielo tirdzniecības ķēžu vietā izvēloties specializētos veikalus. Pieredze rāda, ka aizvien biežāk pircēji izvēlas nišas iepirkšanās vietas, pateicoties gan svaigajai produkcijai, gan cenu politikai,” norādīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andrejs Ždans.

Pēc jaunā veikala pirmo darbības rezultātu apkopošanas un klientu vērtējuma, uzņēmums lems par tālāku jaunā koncepta veikalu ieviešanu arī citviet Rīgā un Latvijā.

Kā ziņots, “Forevers” pagājušajā gadā strādāja ar 31,686 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2% vairāk nekā iepriekšējā gadā, bet peļņa palielinājās par 4,6% un sasniedza 1,5 miljonus eiro.

“Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Uzņēmuma tirdzniecības tīklā ir 83 veikali visā Latvijā.

“Forevers” reģistrēts Rīgā 1996.gadā, pamatkapitāls ir 1,306 miljoni eiro. “Forevera” vienīgais īpašnieks ir A.Ždans.

LA.lv