Laukos

“Forevers” par 200 000 eiro modernizēs loģistikas centru Jēkabpilī 0

Andrejs Ždans. Foto: LETA

Gaļas pārstrādātājs SIA “Forevers” ieguldīs 200 000 eiro Jēkabpils loģistikas bāzes rekonstrukcijā, tādējādi palielinot loģistikas sistēmu efektivitāti, kā arī gandrīz divkārt paplašinot noliktavas telpas, informē uzņēmumā.

Jēkabpils loģistikas centrs ir viens no uzņēmuma reģionālajiem punktiem, no kura tiek veiktas piegādes lielākoties uz Vidzemes, Zemgales un Latgales novadiem. Tāpat loģistikas centra modernizācija paver iespēju stiprināt eksportu uz Lietuvu, kas ir viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem tuvākajā nākotnē.

Plānots, ka Jēkabpilī tiks uzlabotas loģistikas sistēmas – izveidotas jaunas pārkraušanas rampas, mehānismi, kas ļaus paātrināt veikto darbu ātrumu un kāpināt centra efektivitāti. Tāpat tiks nomainītas komunikācijas sistēmas, veikti teritorijas labiekārtošanas un infrastruktūras darbi. Plānots, ka modernizācijas projekts tiks noslēgts 2019.gadā.

Kā norāda “Forevers” valdes loceklis Andrejs “Ždans, loģistikas vadības procesu pilnveidošana tiek veikta ar mērķi stiprināt uzņēmuma konkurētspēju un efektivitāti. “Uzņēmumam svarīgi pārvaldīt un sekot līdzi katram darbības posmam, sākot no produkcijas ražošanas līdz tirdzniecībai, un šajā ķēdē loģistikai ir ārkārtīgi liela nozīme. Ņemot vērā, ka katru gadu palielinām “Forevers” veikalu skaitu, kas nozīmē arī lielāku produkcijas realizāciju mājas tirgū, loģistikas bāzes modernizācija ir likumsakarīga. Cerīgi raugos arī uz eksporta izvēršanu Lietuvā, kur šobrīd esam sākuši tirgot nelielu produkcijas apjomu. Jāuzsver, ka darbības modelis, nodrošinot pilnu ražošanas un produkcijas realizācijas ciklu, ļauj saglabāt konkurētspējīgas cenas savos veikalos,” norāda Ždans.

“Forevers” loģistikas procesus vada un organizē no Rīgas, kā arī reģionālajiem centriem Jēkabpilī un Saldū. Kopumā uzņēmuma loģistikas nodaļā strādā 53 cilvēki. “Forevers” autotransporta tīklā ir 47 dažādas komerctransporta vienības.

Jau ziņots, ka “Forevers” apgrozījums 2017.gadā, pēc provizoriskiem datiem, salīdzinājumā ar 2016.gadu pieaudzis par 10%, sasniedzot 34,95 miljonus eiro.

“Forevers” reģistrēts 1996.gadā, tā pamatkapitāls ir 1,306 miljoni eiro. Uzņēmumam ir ražotne Rīgā, kā arī filiāles Jēkabpilī un Saldū. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Uzņēmuma tirdzniecības tīklā ir 85 veikali. “Forevera” vienīgais īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir Andrejs Ždans.

LA.lv
MG
Mārīte Gailīte
Laukos
Dzīvā mulča? Jaunas tehnoloģijas nezāļu ierobežošanai biosaimniecībās
12 stundas
LE
LETA
Laukos
“Brīvā viļņa” akciju atpirkšanas obligātajā piedāvājumā cena plānota 0,87 eiro par akciju
12 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Alus nozarē nav pamata pārmērīgam optimismam
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
4 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
7 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
3 stundas