Laukos

“Rīgas balzams” laiž klajā jubilejas sērijas melno balzamu0

Publicitātes foto.

Par godu Latvijas simtgadei AS “Latvijas balzams” laidis klajā īpašu “Rīgas Melnais balzams” sēriju, kuras dizains veidots kā stāsts par šābrīža un nākotnes Latviju. Jubilejas sērijas balzams ir papildus izturēts ozolkoka mucās, piešķirot dzērienam noapaļotas un maigas garšas nianses.

Latvijas simtgadei veltīto “Rīgas Melno balzamu” rotā vairāki Latvijai raksturīgi simboli – ozols, tautumeita, Daugava, trīs zvaignes un citi elementi.

“1752.gadā radītais dzēriens piedzīvojis impēriju krišanu un jaunu valstu dzimšanu, paaudžu maiņas un tradīciju rašanos. Šajā laikā Latvija ir izveidojusies par neatkarīgu un mīlētu valsti, kuras vārds pasaulē izskan arvien biežāk. Esam lepni nest Latvijas vārdu pasaulē, to pārstāvot ar autentisku un kvalitatīvu produktu vairāk nekā 30 eksporta tirgos,” stāsta “Rīgas Melnais balzams” zīmola direktors Māris Kalniņš.

“Rīgas Melnais balzams” ir Latvijā radīts garšaugu dzēriens, kura pamatā ir 24 atsevišķas sastāvdaļas. Ar vēsturi, kas mērāma vairāk nekā 265 gadu garumā, “Rīgas Melnais balzams” ir viens no senākajiem zīmoliem savā kategorijā pasaulē. Leģendāro dzērienu pārdod vairāk nekā 30 valstīs, katru gadu saražojot vairāk nekā četrus miljonus pudeļu.

Galerijas nosaukums

LA.lv