Laukos
Tehnika

Franču kompānija ‘Manitou’ demonstrē jauno agroiekrāvēju0

Publicitāte foto

Franču ražotājs Manitou izlaidis jaunu teleskopiskā lauksaimniecības iekrāvēja modeli MLT-X 961-145 V + L.

Jaunais agroiekrāvējs var pacelt kravu 9 metru augstumā, bet mašīnas kravnesība ir 6000 kg. Modeļa platums ir 2,48 metri, bet kopējais garums – 6,1 metrs.

MLT-X 961-145 V + L darbina John Deere dzinējs ar jaudu 141 ZS. Mašīna aprīkota ar jaunu kabīni, kurā trokšņu līmenis nepārsniedz 74 dB. Pieejama apsildes, kondicionēšanas sistēma, elektriskie logu stikla pacēlāji, radiatora automātiskā tīrīšana.

Jaunais modelis aprīkots ar aksiālo virzuļsūkni (200 l/min), kas paredzēts ātru hidraulisko operāciju izpildei liela apjoma lauksaimniecības darbos. Kā izvēle tiek piedāvāta viedās un reģeneratīvās hidraulikas pakete, kas vēl vairāk palielina iekrāvēja produktivitāti.

MLT-X 961 ir ekorežīms degvielas optimālam patēriņam. Tā kompektācijā var iekļaut arī intelektuālās hidraulikas paketi ar Quicklift funkciju, kas ļauj operatoram pacelt vai novākt izlici tās pacelšanas laikā, kā arī veikt citas noderīgas funkcijas.

Jāuzsver, ka kompānija Manitou jau saņēmusi divas godalgas par inovācijām. Viena no tām – par EcoStop funkciju MLT sērijas iekrāvējiem. EcoStop darbības princips ir vienkāršs: dzinējs automātiski atslēdzas tukšgaitā vai laikā, kad kabīnē nav operatora. Dīkstāves laiks, pēc kura dzinējs atslēdzas, tiek uzstādīts intervālā no vienas līdz 30 minūtēm, tāpēc šo funkciju var izmantot visos lauksaimniecības darbos, vienmēr pirmām kārtām uzmanību veltot mašīnas produktivitātei.

Otra godalga Manitou piešķirta par nolietota aprīkojuma, kam beidzies kalpošanas laiks, utilizācijas risinājumu: pirmkārt, par 22% tiek samazināts mašīnas komponentu demontāžai nepieciešamais laiks; otrkārt, samazinātas kopējās izmaksas nolietoto iekrāvēju īpašniekiem, palielinot lietoto mašīnu vērtību; treškārt, īstenots projekts, kura laikā tiek analizēta un mērīta procesa ietekme uz apkārtējo vidi.


Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv
LE
LETA
Laukos
“Tele2” atkārtoti iesniedzis sūdzību IUB par Zemkopības ministrijas mobilo sakaru pakalpojumu iepirkumu
3 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Konkursa “Sakoptākais mežs” žūrija apmeklējusi konkursantu īpašumus Latgalē
22 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
LOSP izbraukuma sēdē debatēs par lauksaimniecības nozares aktualitātēm
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Nacionālā apvienība paziņo, kā rīkosies pēc Ogres mēra aizturēšanas
19 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Vai nodokļu reforma aprija fiskālo telpu? 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Cerams, uz pilsētas svētkiem izlaidīs. Soctīkli paironizē par Ogres mēra aizturēšanu
1 stunda
LE
LETA
Laukos
PVD apturējis divu “Pakistānas kebabs” uzņēmumu darbību
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Jelgavas šosejas malā vēlas būvēt jaunu degvielas uzpildes staciju
40 minūtes