Laukos
Tehnika

Gada labākā sējmašīna kļuvusi vēl produktīvāka0

Jau pavisam drīz jaunās rušināmsējmašīnas Lemken Azurit 9 varēs izmantot kombinācijā ar 5800 litru tilpuma bunkuru Solitair 12 SW.

Bunkuru Solitair 12 SW viegli uzpildīt ar teleskopiskā iekrāvēja palīdzību vai iekrāvējgliemezi. Tāpat to var kombinēt ar dažādiem Azurit sērijas agregātiem. Sējmašīna saslēdzas ar bunkuru ar standartizētā trīspunktu savienojuma palīdzību. Sējmašīnu Azurit var izmantot arī citās kombinācijās.

Divu sējvārpstu ar četrām šūnspolēm uz katras, kā arī piedziņas regulēšanu veic jaudīgs elektrodzinējs. Pat lielā darba ātrumā notiek precīza un droša mēslojuma dozēšana. Pēc vēlēšanās var uzstādīt sekciju pār­slēgšanas sistēmu.

Ventilators ar hidraulisko pievadu ģenerē pastāvīgu gaisa plūsmu, kas vienmērīgi padod mēslojumu visā platumā.

Solitair 12 SW
bunkurs sērijveida izpildījumā aprīkots ar ISObus sistēmu. Izmantojot termināli CCI 1200, vienlaikus var pārskatīt abu darba instrumentu stāvokli un vadīt tos ar displeju.

Atgādinājumam – sējmašīna Azurit 9 saņēma titulu “Labākā sējmašīna 2018” konkursā “Gada mašīna 2018” starptautiskajā lauksaimniecības tehnikas izstādē “Agritechnica 2017” Vācijas pilsētā Hannoverē, kur īpaši tika uzsvērta tās inovatīvā izsējas sistēma DeltaRow, kas dod iespēju sēt pamīšus. Tādējādi augiem tiek nodrošināta lielāka telpa, uzlabojas ūdens un barības vielu piekļuve tiem.

Komplektā ar bunkuru Solitair 12 SW tiek ievērojami paplašinātas Azurit 9 iespējas, ļaujot sasniegt diennakts produktivitāti līdz 60 ha.
Vairāk par tehnikas jauninājumiem lasiet šeit

Jaunais sēklu bunkurs sagaidāms 2019. gadā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnāla Agro Tops oktobra numurā

LA.lv