Laukos
Gaļa un zivis

Gaidāms uzņēmuma “Brīvais vilnis” akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums0

Foto: LETA

Gaidāms zivju pārstrādes uzņēmuma AS “Brīvais vilnis” akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai “Nasdaq Riga”.

“Brīvā viļņa” pārstāvji informē, ka no SIA “Mūsu investīciju fonds” ir saņemta informācija, ka, ņemot vērā, ka ir sasniegts Finanšu instrumentu likumā noteiktais slieksnis akciju atpirkšanas obligātā piedāvājuma izteikšanai, tiek gatavots akciju atpirkšanas piedāvājums.

Jau ziņots, ka SIA “Baltic Finance & Capital” un SIA “A Corporation” ir pārdevušas visas tām piederošās “Brīvā viļņa” akcijas kompānijai “Mūsu investīciju fonds”, kuras īpašnieki, pēc “Firmas.lv” datiem, ir “Brīvā viļņa” valdes loceklis un izpilddirektors Māris Trankalis (50,21%) un kompānijas valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris (49,79%).

Pēc biržas datiem, “Baltic Finance & Capital” iepriekš piederēja 49,97% “Brīvā viļņa” akciju, bet “A Corporation” – 47,4% akciju, tādējādi “Mūsu investīciju fonda” īpašumā ir 97,37% “Brīvā viļņa” akciju.

“Brīvā viļņa” apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 3,7 miljoni eiro, kas ir par 19% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās par 35,4% – līdz 316 591 eiro.

Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv