Laukos
Gaļa un zivis

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” šogad strādā ar rekordlielu apgrozījumu0

Publicitātes foto

Gaļas un kūpinājumu ražotāja SIA “Forevers” neauditētie finanšu rezultāti liecina, ka uzņēmums šā gada deviņos mēnešos sasniedzis 27,82 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā pērn šajā laika posmā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Vienlaikus, saskaņā ar starptautiskā pētījuma datiem “Forevers” atzīts par pirktāko gaļas produktu zīmolu Latvijā 2017.gadā. Pētījumā secināts, ka 85% no gaļas un zivs produktu kopējā patēriņa Latvijā veido tieši vietējo ražotāju produkcija1.

Savukārt vērtējot finanšu rādītājus, uzņēmums norāda, ka apgrozījuma kāpums panākts, pateicoties ražošanas un produktu realizācijas optimizācijai, efektīvai loģistikas pārvaldībai, kā arī uzticamiem klientiem un sadarbības partneriem.

Tāpat “Forevers” pērn ir izdevies palielināt par 2% tirgus daļu Latvijas tirgū, sasniedzot 17%. Lielbritānijas pētījuma aģentūras “Euromonitor International” 2017. gada pētījumā tieši gaļas nozare ir atzīta par straujāk augošo, salīdzinot ar kopējo gaļas un zivs pārstrādes nozari.

Kā norāda uzņēmuma īpašnieks Andrejs Ždans, gaļa nozari joprojām ietekmē daudzi ārējie un iekšēji faktori, piemēram, izejvielu cenu svārstības, tirgus ekonomiskā situācija, patērētāju pieprasījuma tendences u.tml. “Šie apstākļi vienmēr liek pieņemt tālredzīgus un pragmatiskus lēmumus, tieši tāpēc starptautiskais atzinums, ka “Forevers” ir pirktākais zīmols gaļas produktu kategorijā, ir apliecinājums tam, ka savā darbā esam uz pareizā ceļa. Jau otro gadu investējam sava veikala tīkla paplašināšanā un ar zīmola veikaliem varam saglabāt savu konkurētspēju, kā arī nodrošināt pieejamas cenas. Mūsu novērojami arī liecina, ka pircēji aizvien biežāk izvēlas iepirkties nišas veikalos, ņemot vērā gan daudzveidīgo sortimentu, gan arī caurspīdīgo cenu politiku,” norādīja uzņēmējs.

Pēdējos gados “Forevers” mērķtiecīgi strādā arī eksporta tirgu virzienā. Lai arī tas joprojām aizņem nelielu daļu, šogad eksporta tirgos uzņēmums realizējis par 67% vairāk nekā pērn.

Kā ziņots, “Forevers” pagājušajā gadā strādāja ar 34,953 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa samazinājās par 32% – līdz 1,019 miljoniem eiro.

“Forevers” reģistrēts 1996.gadā, pamatkapitāls ir 6,305 miljoni eiro. Uzņēmumam ir ražotne Rīgā, kā arī filiāles Jēkabpilī un Saldū. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. “Forevers” vienīgais īpašnieks ir Ždans.

LA.lv