Laukos
Graudkopība

Graudkopības uzņēmumam “Ingleby Dobele Agro” pērn apgrozījuma un peļņas kāpums0

Foto: laukos.lv

Graudkopības uzņēmums SIA “Ingleby Dobele Agro” aizvadīto gadu noslēdza ar 5,064 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 49,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 46 409 eiro, pretēji gadam iepriekš, kad uzņēmums strādāja “pa nullēm”, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka aizvadītajā gadā uzņēmum sējplatība bija 7473 hektāri. Sējumu struktūrā dominējošā loma bija miežiem – 28%, kam sekoja kvieši – 26%, lauka pupas – 22%, rapsis – 11% un nelielās platībās sarkanais āboliņš, pļavas auzene, daudzziedu airene sēklas ieguvei.

Uzņēmumā aizvadītajā finanšu gadā bija nodarbināti 45 darbinieki.

Lai ietaupītu izmaksas un optimizētu ikdienas darbu, palielinātu efektivitāti un rentabilitāti, kompānijas vadība ir izlēmusi pārņemt visu saimniecisko darbību no radniecīgā uzņēmuma “Ingleby Latvia Agro”, pārceļot darbiniekus no viena uz otru uzņēmumu.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā uzņēmums strādāja ar 3,39 miljonu eiro apgrozījumu un gadu noslēdz “pa nullēm”.

Uzņēmums reģistrēts Dobeles novadā 1991.gadā, pamatkapitāls ir 668 835 eiro. Uzņēmuma 100% īpašnieks ir AS “Ingleby Denmark 1”.

LA.lv