Laukos
Graudkopība

Graudu vairumtirgotāja “Agrimatco Latvia” apgrozījums pēnr – 4,606 miljoni eiro0

Foto no LA arhīva

Graudu, sēklu un lopbarības vairumtirgotājs “Agrimatco Latvia” pagājušajā gadā strādāja ar 4,606 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa saruka 2,3 reizes – līdz 71 534 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka darbības rezultātus kopumā būtiski ietekmē Eiropas Savienības (ES) piešķirtās subsīdijas tehnikas iegādei. Stabilitāti kompānijai dod tās plašais produktu klāsts, ko uzņēmums piedāvā dažādām patērētāju grupām. Uzņēmuma darbības rezultātus pērn ietekmēja tehnikas subsīdiju kavēšanās lauksaimniekiem, kā arī nelabvēlīgie laika apstākļi 2017.gadā, kā rezultātā pērn samazinājās apstrādātās lauksaimniecības zemes platības.

Tā kā uzņēmums 2018.gadā uzrādījis labus peļņas un citus finanšu rādītājus, kompānija plāno turpināt darbību un attīstīties, paplašinot darbību Latvijas reģionos. Turpmākajā attīstībā kompānija savu izaugsmi redz lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībā un mazumtirdzniecības attīstībā reģionos. Tāpat kompānija plāno nostiprināt savas pozīcijas Zemgalē.

2019.gadā kompānija turpinās dažādu šķirņu un augu aizsardzības līdzekļu un minerālmēslu izmēģinājumus Pārolainē. Kompānija šogad plānoja organizēt arī lauku dienas zemniekiem un citiem interesentiem ar tehnikas demonstrēšanu, šķirņu apskati un augu aizsardzības līdzekļu izmēģinājumu novērtēšanu.

2017.gadā “Agrimatco Latvia” strādāja ar 4,349 miljonu eiro apgrozījumu un 160 966 eiro peļņu.

Kompānija “Agrimatco Latvia” reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 469 500 eiro. Kompānija 100% pieder Ķīnas uzņēmumam “Agrimatco LTD”. Kompānijas patiesā labuma guvējs ir Jordānijas pilsonis Mikdadi Haleds.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Pasaulē
VIDEO: Ko paredz breksita vienošanās
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojušās par ugunspārtraukšanu Sīrijā
22 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
12 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas