Laukos
Bizness

Gribi uz Ņujorku? Noēd ātrāk par visiem piecus hot-dogus0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto LETA

Šīs nedēļas nogalē, sestdien, 2.septembrī Latvijā notiks pirmais hot-dogu ātrēšanas čempionāts, kur galvenā balva būs ceļojums uz Ņujorku

Pasākums notiks Rīgā, Doma laukumā, Rīgas Burgeru Festivāla ietvaros. Dalībnieku atlase čempionāta finālam notiek 23.-31.augustā “Nathan`s Famous Latvia” kafejnīcā Rīgā, Grēcinieku ielā 7. Hotdogu ātrēšanas čempionāta uzvarētājs balvā saņems lidojumu uz Ņujorku no Rīgas un atpakaļ.

Process ir sekojošs – dalībnieku atlase pirmajam Latvijas hotdogu ātrēšanas čempionātam notiek šā gada 23.-31.augustā (ieskaitot), pretendentiem ar personu apliecinošu dokumentu plkst.12-20, ierodoties “Nathan`s Famous Latvia” kafejnīcā Rīgā, Grēcinieku ielā 7, kur, samaksājot dalības maksu 1,50 eiro, viņi apēd vienu hot-dogu bez mērcēm, kafejnīcas darbiniekiem veicot laika fiksāciju.

Čempionāta finālā iekļūs seši visātrākie hot-doga ēdāji, kuriem 2.septembrī plkst.16 Doma laukumā uz ātrumu būs jāapēd pieci hot-dogi. Visātrākais fināla dalībnieks saņem lidojumu no Rīgas uz Ņujorku (ASV) abos virzienos. Pilns čempionāta nolikums izlasāms šeit: http://nathans.lv.

“Nathan`s Famous Latvia” aicina čempionāta atlases un fināla dalībniekus nepārvērtēt savas spējas un apzināties atbildību par savu rīcību un veselību, piedaloties šajās sacensībās.

Hot-dogu ātrēšanas čempionāta rīkotājs ir uzņēmums “NF Baltic”, kurš, ar zīmolu “Nathan`s Famous Latvia”, ir ekskluzīvs “Nathan’s Famous” franšīzes tiesību īpašnieks Latvijas un Baltijas valstu teritorijā. Latvijā darbojas divas “Nathan`s Famous Latvia” kafejnīcas, kuras atrodas Rīgā – Grēcinieku ielā 7 un Gogoļa ielā 2.

ASV “Nathan’s Famous” ātrās ēdināšanas tīkls pastāv kopš 1916.gada, savukārt ikgadējie “Nathan’s Famous” hot-dogu ātrēšanas čempionāti šajā valstī norisinās no 1972.gada.

Uzņēmums “NF Baltic ir ekskluzīvs “Nathan’s Famous” franšīzes tiesību īpašnieks Latvijas un Baltijas valstu teritorijā. Latvijā, Rīgā, 2016. un 2017.gadā atvērti pirmie divi “Nathan`s Famous” ātrās ēdināšanas restorāni Baltijā un Austrumeiropā. Latvijas “Nathan`s Famous” ātrās ēdināšanas restorāni ir daļa no 40 000 zīmola ēdināšanas vietām 15 pasaules valstīs.

LA.lv