Laukos
Tehnika

Japāņi izstrādā jaunu minitraktoru ‘Zoomlion 504’0

Publicitātes foto.

Japāņu zīmols Chery/Zoomlion Eiropā zināms jau labu laiku. Jau izstādes “Agritechnica 2017” apmeklētājiem noteikti atmiņā palikusi šī zīmola ražotāja vērienīgā ekspozīcija.

Zoomlion 504 ir viens no jaunākajiem izstrādājumiem. Tas ir universālais lauksaimniecības minitraktors ar jaudu 50 ZS, kas pilnībā spēj konkurēt ar traktoru Lovol Euro-504.

Atjaunotā versija nomainījusi minitraktoru Chery 504. Tā veidota pēc zīmola Chery klasiskā dizaina – ar raksturīgo radiatora režģi, kam sānos izvietoti seši lukturi ar tuvajām un tālajām gaismām, kā arī gabarītgaismas un pagrieziena rādītāji, kas dublēti uz kabīnes.

Jaunajam modelim ir vairāki būtiski uzlabojumi, tostarp paplašinātā komplektācija: parādījušies izjaucamie diski, kas ļauj regulēt priekšējo sliedi; priekšējie 144 kg balasti u. c.

Zoomlion 504 ir pilnpiedziņas mašīna, kas aprīkota ar četrcilindru dīzeļdzinēju (atmosfēras), kura jauda 50 ZS, tilpums – 3168 cm3. Traktoram ir divdisku sajūgs, reversā pārnesumu kārba 12×12, divas degvielas bākas (pamata – 44 l; rezerves – 33 l), divu ātrumu jūgvārpsta (540 un 100 apgr./min), divi hidrosūkņi un gaisa filtrs (inerces-eļļas tipa).

Uzkarināmā trīspunktu sistēma ļauj izmantot lielu skaitu piekabināmo un uzkarināmo agregātu: arklu, četrrindu kultivatoru vagotāju, siena rotorpļaujmašīnu, ecēšas, smagās piekabes, divrindu kartupeļu stādāmo mašīnu, 12 rindu sējmašīnu, augsnes frēzi, smidzinātāju, kartupeļu racēju, komunālo darbu aprīkojumu u. c.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnāla Agro Tops februāra numurā

LA.lv