Laukos
Tehnika

Hanoveres lauksaimniecības tehnikas izstādes jauninājums – ‘Amazone’ izsmidzināšanas devas sistēma ‘SwingStop pro’0

Pēc “Agritechnica 2017” materiāliem sagatavojis Jānis Kažotnieks, mehanizācijas eksperts(Amazonen–Werke H.Dreyer GmbH & Co. KG sadarbībā ar Rometron B.V. 
)

Industrijas izstādē “Agritechnika 2017”, kas notiks Vācijas pilsētā Hannoverē no 12.novembra līdz 17.novembrim, tiks demonstrēta arī tehnoloģija, kam žūrija jau piešķīrusi sudraba medaļu. Tā ir Amazone izsmidzināšanas devas optimizēšanas sistēma SwingStop pro.


Izsmidzinājuma vienmērība ir galvenais smidzināšanas darba kvalitātes rādītājs. Jo augstāka precizitāte, jo labāks augu aizsardzības līdzekļu pārklājums jebkurā no nepieciešamās preparāta koncentrācijas. Stieņa horizontālās svārstības ir tās, kas visvairāk un negatīvi ietekmē izsmidzināšanas vienmērību. SwingStop apvieno aktīvo stieņa amortizācijas sistēmu ar ļoti ātri reaģējošu izsmidzināšanas devas regulēšanas sistēmu katrai sprauslai, tādā veidā panākot līdz šim neredzētus izsmidzināšanas devas vienmērības rādītājus smidzināšanas kustības virzienā visā stieņa platumā.


Specifikācijā pro iekļauti jauni vārsti katrai sprauslai, kas pastāvīgi kontrolē esošo izsmidzināšanas devu, pēc nepieciešamības to nekavējoties regulējot. SwingStop uztur konstantu izsmidzināšanas devu, izmantojot sensorus, kas pastāvīgi mēra katras sprauslas īpatnējo izsmidzināšanas devu, regulējot šīs vērtības attiecībā pret smidzinātāja darba ātrumu reālajā laikā. Tas viss padara SwingStop pro par izcilu rīku maksimālas izsmidzināšanas precizitātes sasniegšanā. Sistēma ir kārtējais stūrakmens ceļā uz precīzo lauksaimniecību.

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv