Laukos
Bizness

Idejas, kā taupīgi atpūsties ziemā 0

Latvijas platuma grādos daudziem cilvēkiem ziema ir laiks, ko pārciest līdz brīdim, kad atkal iestāsies vasara vai vismaz pavasaris ar plaukstošiem kokiem un putnu dziesmām. Citiem tas ir laiks, lai omulīgi ieritinātos zem segas, cenšoties uzturēt sevi siltumā aukstajos gada mēnešos. Bet, ja jūs esat pietiekami drosmīgi, lai dotos ziemā par spīti tās temperatūrai un no sirds izbaudītu šo gadalaiku, mēs varam jūs palīdzēt ar dažām taupīgām idejām fantastiskai atpūtai ziemā. Jūs varēsiet jautri pavadīt laiku neiztērējot pārlieku lielus finanšu līdzekļus un jums nebūs nepieciešams, lai šo mērķu realizācijai ātrais kredīts tiek ieskaitīts kontā nekavējoties (pikalaina heti tilille). Lasiet tālāk, lai iepazītos ar mūsu 3 mīļākajām un budžetam draudzīgākajām ziemas prieku baudīšanas izklaidēm, kuras var baudīt neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes.

Kalnu vai distanču slēpošana

Ja jūs vēlaties izbaudīt īstas ziemas ainavas, izmēģiniet distanču vai kalnu slēpošanu. Jā, iespējams, Latvijā nav pietiekami augstu kalnu jūsu vēlmēm, bet līdzenumu mums ir vairāk nekā pietiekami. Dodaties uz slēpošanas bāzi un izīrējiet distanču slēpes, ja jums nav savu. Tās vienmēr ir lētākas īrē kā, piemēram, kalnu slēpes un vel papildus pacēlāja karte. Distanču slēpošanai jums būs vajadzīgas tikai slēpes, nūjas un silts apģērbs. Ja jūs dzīvojat netālu no nogāzēm vai slēpošanas trasēm, sporta veikalos varēsiet atrast arī lietotas slēpes par krietni vien zemākām cenām un ja plānojat aktīvi slēpot – pirkums būs arī lētāks kā ilgtermiņa noma. Distanču slēpošana ir brīnišķīga nodarbe gan fiziskās formas uzturēšanai, gan arī apkārtējās vides iepazīšanai. Un jūs paši varat izvēlēties slēpošanas ātrumu un maršrutu.

Slidošana

Ja jūs pēdējo reizi esat slidojuši kaut kad bērnībā, neuztraucieties – arī pieaugušā vecumā tas var būt tikpat aizraujoši. Pilsētā ik ziemu tiek atvērtas jaunas vietas slidošanā un dažas no tām ir pieejamas pat bez maksas – jums būs jāiegulda tikai slidu nomā vai iegādē. Slidu nomas cenas ir krietni vien zemākas par kinobiļešu cenām, un bieži vien slidotavas piedāvā visdažādākās akcijas, piemēram – slido 2 stundas un trešā būs bezmaksas. Kaut arī nu jau daudzu gadu garumā slidošana ir pieejama iekštelpās, ziemas mēnešos to vislabāk ir baudīt svaigā gaisā, it īpaši, ja slidotava atvērta vēsturiskās un sabiedriskās vietās, tādā veidā gūstot arī neaizmirstamu kulturālu pieredzi. Slidošana jums gan fiziski, gan garīgi var sniegt neaizmirstamu prieku un pieredzi. Uzaiciniet draugus kopā uz slidotavu un pēc tam baudiet karstu kakao no līdzi paņemtajiem termosiem, uzkožot arī pa kādai iepriekš sagatavotai sviestmaizei. Tātad – vai jums šīs nodarbes finansēšanai būs nepieciešams ātrais kredīts bez kredītinformācijas (pikavippi ilman verkkopankkitunnuksia)? Nebūt ne!

Dodieties izbraucienā uz tuvāko apkārtni

Tikai tāpēc, ka laika apstākļi ir auksti un citi pat teiktu – briesmīgi, tas nenozīmē, ka jums ir jāpaliek mājās un jāietinas segā līdz pat vasaras sezonai. Izmantojiet kluso ziemas sezonu, lai apmeklētu dabas parkus, brīvdabas muzejus, zirgu izjādes. Cenas ziemas sezonā vienmēr būs lētākas nekā siltākā laikā un jums arī nebūs jādrūzmējas citu tūristu vidū. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu pastaiga kādā no tuvākajām mazpilsētām vai slidošana uz ezera netālu no jūsu bērnības lauku mājām, izkāpiet no jūsu komforta zonas (un siltā dīvāna), jo jūsu sirds kļūs daudz siltāka emociju iespaidā nekā to varētu paveikt elektriskā siltum-sega. Iepazīstiet savu valsti ziemā no pavisam cita – mierīgāka aspekta.

LA.lv
LE
LETA
Laukos
“Rīgas dzirnavniekam” pērn neliels apgrozījuma kritums
1 diena
LE
LETA
Laukos
Mājražotāju kooperatīviem plāno atļaut pretendēt uz ES un valsts atbalstu
1 diena
LE
LETA
Laukos
Rīgā novembra beigās notiks kaņepju nozares konference
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
7 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
9 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
4 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
8 stundas