Laukos
Dārzeņi un augļi

FOTO, VIDEO. Ieguldot 140 000 eiro, Tukumā pēc renovācijas atvērts veikals “top!”0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Trešdien, 3.aprīlī, viens no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem SIA “Dekšņi” durvis vēra renovētajam veikalam Lauku ielā 3, Tukumā 430 kvm platībā, kura izveidē investēts 140 000 eiro.

Kopumā veikalā tiks nodrošinātas 18 darba vietas.

Pircējiem kā ierasts tiks piedāvāts plašs “Vietējā top! gatavots” kulinārijas produkcijas klāsts, informē Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore.

“Šis ir viens no pirmajiem SIA “Dekšņi” veikaliem un pēc veiksmīgi nostrādātiem gadiem uzsākām vērienīgu pirmās kārtas renovāciju, kas ilga mēnesi, kuras laikā tika veikts telpu remonts, nomainīti kases galdi, preču plaukti un vitrīnas, modernizēts apgaismojums un citi pircēju ērtībām veikti uzlabojumi. Veikala pircēji atzinīgi novērtē mūsu gadīgo pavāru gatavotos kulinārijas izstrādājumus: dažāda veida salātus, cepamgaļu, ruletes, galertus, iecienītos plācenīšus un citas gatavās maltītes. Renovācijas otrajā kārtā, kas tiks īstenota pēc diviem mēnešiem, tiks atklāts konditorejas cehs, kas dos iespēju piedāvāt dažāda veida konditorejas izstrādājumus. Kā vietējais uzņēmums turpinām sadarbību ar reģionālajiem ražotājiem pircējiem piedāvājot šim reģionam raksturīgu produkciju” stāsta SIA “Dekšņi” tirdzniecības direktors Māris Kalniņš.

Renovētais veikals pieder vienam no vietējā veikalu tīkla “top!” Partneriem SIA “Dekšņi”, kas dibināts Tukumā, 1994.gadā kā ģimenes uzņēmums ar vienu veikalu un diviem darbiniekiem.

Arī šobrīd uzņēmums ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Attīstības gaitā uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem.

2018.gada apgrozījums sasniedzis vairāk nekā 13 miljonus eiro, kas ir par 8% vairāk kā iepriekšējā periodā.

Uzņēmums nodrošina vairāk nekā 200 darba vietas. Savā pastāvēšanas laikā atvēris sešus “top!” un vienu “mini top!” veikalu, divus drēbju veikalus, kafejnīcu aplis, bāzes veikalu un vairumtirdzniecības bāzi.

Saistītie raksti

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā.

Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 151 “top!” un 121 “mini top!”, kuri pieder 18 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
1 diena
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
1 diena
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai panākumu atslēga būs “ārējie spēlētāji”?
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Melbārža kvartets Eiropas kausa posmā paliek aiz četrām Vācijas ekipāžām
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
SM nosauc summu, par cik gatava no miljonāriem atpirkt zemi Biķerniekos
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Eksperts par to, kas ir satraucoši un pat bīstami saistībā ar vēlēšanām Rīgā 3
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Indrašim Jaroslavļā salauž degunu, bet tiesneši pārkāpumu nepamana
2 stundas