Laukos

Iepazīstinās ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmā radītām želejas konfektēm0

Publicitātes foto.

Nākamnedēļ Rīgā plānots iepazīstināt ar Latvijas uzņēmuma “Biorganik5” un Igaunijas uzņēmuma “Chaga OU” Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmā radītās želejas konfektes “Wild Candy”, kas ir izgatavotas no dabīgām sulām un speciālā tehnoloģijā pārstrādātām ogām, informē uzņēmumā.

Publisks želejkonfekšu iepazīšanas pasākums notiks nākamajā piektdienā, 24.augustā, viesnīcā “Two Wheels”, Baložu ielā 12, Rīgā no plkst.15 līdz 17.

Pasākuma pirmajā daļā viesiem būs iespēja uzzināt vairāk par uzņēmumiem un Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmā realizētā projekta rezultātiem.

Otrajā daļā viesi tiks aicināti notestēt radītās želejkonfektes un izteikt savu viedokli par tām, kā arī piedalīties sesijā, lai radītu idejas konfekšu iesaiņojumam.

Pasākuma rīkotāji organizē, ka “Biorganik5” un “Chaga OU” mērķis projektā ir radīt saldumu klāstu, kas ne tikai iedvesmots no Baltijā pieejamajiem resursiem, bet ir arī veselīgs. Paredzēts, ka organiskās želejas konfektes būs bez krāsvielām, glutēna, laktozes, papildus pievienotiem konservantiem. Plānots, ka šie saldumi pie patērētajiem nokļūs jau šajā gadā.

Jau ziņots, ka projekts “Organic jelly candy with freeze dried berries” ir Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansēts projekts. Projekta vadošais partneris ir “Biorganik5”, bet projekta partneris no Igaunijas ir uzņēmums “Chaga OU”.

Saskaņā ar “Biorganik5” sniegto informāciju, Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansētais projekts ilgst no 2017.gada 1.maija līdz 2018.gada 31.oktobrim. Projekta kopējais plānotais finansējums ir 183 209 eiro un 20 centi, no kuriem 85% jeb 155 727 eiro un 82 centus līdzfinansē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma, bet 15% jeb 27 481 eiro un 38 centus – projekta partneri.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Biorganik5” ir reģistrēts 2013.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Iveta Cīrule, kura ir arī uzņēmuma valdes priekšsēdētāja. “Biorganik5” ražo un izplata dabiski augstvērtīgus produktus, kuru sastāvā ir bioloģiski audzēta alveja.

LA.lv