Laukos
Graudkopība

“Ilgezeem” šogad sācis realizēt produkciju Armēnijā, Palestīnā, Kuveitā un Norvēģijā0

Foto-Shutterstock

Pārtikas piedevu un dzērienu ražotājs “Ilgezeem” šogad sācis realizēt produkciju Armēnijā, Palestīnā, Kuveitā un Norvēģijā, pastāstīja kompānijā.

“Mūsu jaunie tirgi 2018.gadā ir Armēnija, Palestīna, Kuveita, Norvēģija,” sacīja “Ilgezeem” mārketinga menedžere Kristīna Goldtmane.

Vienlaikus viņa piebilda, ka šogad pastāvīgas piegādes uzņēmums veicis uz vismaz 20 valstīm, tostarp Lietuvu, Igauniju, Poliju, Spāniju, Somiju, Vāciju, Itāliju, Grieķiju, Maldīvu salām, Palestīnu, Kuveitu, Nīderlandi, Dāniju, Īriju, Izraēlu, Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Čehiju, Ķīnu, ASV.

“Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze eksporta jomā. Nemitīgi apgūstam jaunus eksporta tirgus, aktīvi piedaloties starptautiskās izstādēs un tirdzniecības misijās,” sacīja Goldtmane.

Viņa piebilda, ka kompānija pēc 25 gadu pārtraukuma ir atsākusi ražot klasisko alu un šoruden “Ilgezeem” guva panākumus starptautiskajā alus darītāju un profesionālās degustācijas konkursā “Concurso Internacional De Cervezas Artesanas” (CICA) Madridē, kur kompānijas ražotais alus “Iļģuciema Kraft Porter” tika atzīts par labāko 157 alus šķirņu konkurencē un saņēma “Lielo zelta” (“Grand Gold”) apbalvojumu. Savukārt zelta un sudraba medaļas piešķirtas kompānijas ražotajam klasiskajam “Ekstra” alum un oriģinālajam medalum.

Goldtmane sacīja, ka turpmākajos gados kompānija plāno attīstīt klasiskā alus ražošanu, jo patlaban uzņēmums spēj saražot vien salīdzinoši nelielas partijas, bet pieprasījums pēc tā aug.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Ilgezeem” pagājušajā gadā strādāja ar 4,412 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 12,8% – līdz 154 939 eiro.

“Ilgezeem” ir dibināts 1995.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder divām privātpersonām – Robertam Volfam un Viktoram Ogņanovam.

LA.lv