Laukos
Graudkopība

“Ilgezeem” valdē atgriežas Volfs0


Roberts Volfs.
Roberts Volfs.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pārtikas produktu, alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu ražotāja SIA “Ilgezeem” valdē reģistrētas izmaiņas, vēsta “Lursoft” Klientu Portfeļa monitorings.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma uzņēmuma valdē atgriezies ražošanas uzņēmuma līdzīpašnieks Roberts Volfs, kurš iecelts par valdes priekšsēdētāju. Kopā ar viņu valdē amatu ieņem Igors Lukjaņuks.

2018.gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 4,81 miljonus eiro un pārskata gadu tas noslēdza ar 303 tūkstošu eiro peļņu. No kopējā apgrozījuma 76,1% pērn nodrošinājis vietējais tirgus.

SIA”Ilgezeem” gada pārskatā teikts, ka 2019.gadā uzņēmums plāno turpināt darbu pie tālākas procesu efektivitātes celšanas visos ražošanas posmos un pārdošanā, paredzot arī jaunu produktu ieviešanu.

Aizvadītajā gadā ražotājs ar darba vietām nodrošinājis 111 darbiniekus un VID administrētajos nodokļos samaksājis 1,32 miljonus eiro, no kuriem 0,33 miljonus eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.

Jau ziņots, ka “Ilgezeem” izvēršas eksporta tirgos – pērn eksports pieaudzis par 35 % salīdzinājumā ar gadu iepriekš. “Ilgezeem” lielākie eksporta tirgi ir Igaunija, Vācija un Polija. Tāpat uzņēmums sācis eksportu uz Kuveitu, Maldivu salām, Pakistānu, Irāku.

Uzņēmumā ražo iesala ekstraktu, kvasa koncentrātu, dabīgus iesala dzērienus – kvasu, alu un raudzētus dzērienus bez konservantiem.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa
4 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 1
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
6 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki atklāti pasaka, kam nevar izdomāt Ziemassvētku dāvanu 1
2 stundas