Laukos
Tehnika

Indieši sadarbībā ar ‘Mitsubishi’ laiž tirgū kāpurķēžu traktoru0

Industrijas izstādē Agritechnica, kas reizi divos gados notiek Vācijas pilsētā Hannoverē, apmeklētāji parasti drūzmējas pie populārāko zīmolu stendiem, lai uzzinātu, kādas inovācijas ieviesuši John Deere, Fendt, Claas, Massey Ferguson un citi visvairāk lietotu zīmolu ražotāji. Taču katras izstāžu halles stūrīšos savu inženieru domu un ideju demonstrē arī mazāk zināmi lauksaimniecības mašīnu un agregātu ražotāji. Par viņu dažkārt dīvainajiem izgudrojumiem turpinām stāstīt vairāku rakstu sērijā.

Mitsubishi traktors no Mahindra

Tas ir Mitsubishi kāpurķēžu traktors, kuru izstādes apmeklētāji necerēja ieraudzīt kompānijas Mahindra stendā. Stāvēdams līdzās somu kombainam Sampo un turku traktoriem Armatrac/Erkunt, tas pilnībā atspoguļoja indiešu traktorgiganta stratēģiju ar tendenci uz globālu dominēšanu.

Neapmierinoties tikai ar pasaulē lielākā traktoru ražotāja pozīciju, kompānija Mahindra iegādājās daļu skandināvu līderkompānijas, kas ražo kuļmašīnas, Mitsubishi apakšnodaļu, kā arī daļu vienā no vadošajām Turcijas traktoru ražotnēm. Tas palīdzēs kompānijai paplašināt savu ietekmi Eiropā un Tālajos Austrumos.

Izņemot 138 ZS Caterpillar dzinēju, pārējais uz Mitsubishi GCR 1380 traktora ir ražots Japānā.

ASV traktors tiek tirgots ar Mahindra firmaszīmi, un pagaidām kompānija neplāno to pārdot Eiropā.
Vairāk par līdzīgiem jauninājumiem lasiet šeit

LA.lv