Laukos
Graudkopība

“Ingleby Dobele Agro” apgrozījums aizvadītajā finanšu gadā saruka par 5,9%0

Foto-LETA/AFP

Graudkopības uzņēmums SIA “Ingleby Dobele Agro” aizvadīto finanšu gadu no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam noslēdza ar 4,767 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 1,64 miljoni eiro, pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka zaudējumus lielā mērā ietekmējuši lauksaimniecībai nepiemērotie laika apstākļi 2018.gada pavasarī un vasarā.

Kompānija aizvadītajā finanšu gadā sāka īstenot investīciju projektu, kas paredz uzbūvēt trīs jaunus angārus graudu glabāšanas un tehnikas novietošanas vajadzībām, no kuriem vienu kompānija nodeva ekspluatācijā šā gada maijā. Kompānija aizvadītajā gadā saņēma 1,26 miljonus eiro lauksaimniecības subsīdijās.

Nākotnē kompānija plāno turpināt savu saimniecisko darbību, apstrādājot īpašumā un nomā jau esošās zemes platības, kā arī attīstīt jaunus investīciju projektus, kas nodrošinātu iespēju efektīvāk izmantot resursus un palielinātu ieņēmumus.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka pagājušajā finanšu gadā no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam kompānija strādāja ar 5,064 miljonu eiro apgrozījumu un 940 451 eiro peļņu.

Uzņēmums reģistrēts Dobeles novadā 1991.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 668 835 eiro. Uzņēmuma 100% īpašnieks ir A/S “Ingleby Denmark 1”.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Pasaulē
VIDEO: Ko paredz breksita vienošanās
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojušās par ugunspārtraukšanu Sīrijā
21 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
11 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas