Meži, Mežsaimniecība

Interesentus aicina piedalīties Meža dienu talkās

Līdz ar pavasara iestāšanos AS “Latvijas valsts meži” aicina interesentus pieteikties atvērto Meža dienu pasākumiem dažādos novados, lai klātienē iepazītu Latvijas mežu bagātības, kā arī piedalītos meža sakopšanas talkās.

Kopumā 2017. gada pavasarī plānots organizēt 309 Meža dienu pasākumus, tai skaitā arī īpašas meža ekspedīcijas Latvijas vispārizglītojošo skolu skolēniem – izzinošus pārgājienus dabā ar meža pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā.

Meža dienu pasākumi ir bez maksas. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina transports līdz norises vietai un uzkodas enerģijas uzturēšanai, kā arī vēlams meža apmeklējumam piemērots apģērbs un darba cimdi.

Plānots, ka Meža dienas 21.aprīlī notiks Grobiņas meža iecirknī un Ludzas novada Garbaru meža masīvā, 28.aprīlī – Sventes meža iecirknī, bet 29.aprīlī – Silvas meža iecirknī. Pasākumi notiks arī nākamajā pavasara mēnesī – 3.maijā – Krīvukalna meža iecirknī, bet 12.maijā – Ziemeļkurzemes reģiona klientu centra parkā un Žīguru pagastā.

Pasākumiem jāpiesakā pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots, savukārt plašāka informācija par pieteikšanās kārtību meklējama uzņēmuma mājaslapā

Pievienot komentāru