Laukos
Dārzeņi un augļi

Inovāciju TOP Vācijas izstādē “Fruit Logistica”0

Publicitātes foto.

Avocado Pitter 300-AVC, CTI Food Tech, Itālija

Publicitātes foto.

Patentēta iekārta avokado kauliņu izņemšanai. Tā transportē avokado īpašā padeves tvertnē ar ātrumu līdz 300 avokado minūtē. Tvertnē augļi tiek novietoti vertikāli īpašā turētājā un sagriezti uz pusēm no augšas un no apakšas, nesadalot kauliņu. Pēc tam ar īpašu smaili noņem kauliņu, un augļa pusītes ir pilnīgi nesabojātas. Līdz šim avokado kauliņš pārstrādes rūpnīcās ir noņemts manuāli visā pasaulē.

DCM Viscotec® Blue, De Ceuster Meststoffen – DCM, Beļģija

Publicitātes foto.

Bez smaržas, ļoti koncentrēts, ūdenī šķīstošs un viegli dozējams gela mēslojums izmantošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā un dārzkopībā. Lielam 9% slāpekļa daudzumam kopā ar 5% kāliju ir biostimulējošs efekts. Aminoskābes aktivizē sakņu sistēmu, nodrošinot ievērojami palielinātu saknes virsmu, uzlabojot barības vielu uzsūkšanos un strauju augu augšanu. Gela mēslojumu uzskata par ļoti tīru, un tas ir apstiprināts izmantošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Bumbieru šķirne ‘Fred®’, VariCom, Šveice

Publicitātes foto.

Bumbieru šķirne ar sarkanu mizas krāsojumu iekļauta augļu premium segmentā. Tai raksturīgs viendabīgs augļu izmērs, kraukšķīgs mīkstums, kā arī patīkams salduma un viegls skābuma līdzsvars. ‘Fred®’ bumbieriem ir stingra miza, kas nodrošina un uztur optimālu līdzsvaru starp kraukšķīgumu un sulīgumu.
Vairāk par izstādi lasiet šeit

LA.lv