Laukos
Tehnika

Itāļi ar jaunu tehnoloģiju dubulto sējmašīnu produktivitāti0

Ātrās izsējas revolucionārā izstrādne no Maschio Gaspardo turpina saņemt atzinību starptautiskajos inovāciju konkursos.

Chrono – tā ir precīzās izsējas iekārta, kas spēj strādāt ar ātrumu līdz 15 km/h, nezaudējot darba kvalitāti. Jaunā sistēma, ko izstrādājis itāļu ražotājs Maschio Gaspardo, nodrošina sēklas pārvietošanos transportiera iekšienē ar augstu spiedienu. Tādējādi sēklas nokļūst vagā ar spēcīgu gaisa plūsmu, līdz minimumam samazinot transportēšanas laiku un nodrošinot izsējas precizitāti.


Fotoelements, kas izvietots zem kameras, kontrolē sēklu krišanas ātrumu. Bet mīkstais pašattīrošais presējošais gumijas ritenis ieliek sēklu tieši tur, kur tā nokritusi.


Pēc kompānijas informācijas, Chrono spēj palielināt sējmašīnu produktivitāti vairāk nekā par 50% un tiks uzstādīta teju uz visiem ražotāja sējmašīnu modeļiem.


Kļuvis zināms, ka jau esošo godalgu komplektam Chrono pievienojusi vēl vienu – Spānijas izstādē “Fima 2018” Maschio Gaspardo saņēma apbalvojumu kā konkursa Novedades Tecnicas uzvarētāja. Līdz šim Chrono tika godalgota Polijas izstādē “Premagery Polagra”, Itālijas izstādēs “Fieragricola” un “SMAU”, bet iekārtas prezentācija notika Vācijas izstādē “Agritechnica 2017”.


Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

Žurnāla “Agro Tops” aprīļa izdevuma vāks

LA.lv