Laukos
Gaļa un zivis

Izraudzīta firma, kas putnu fabrikai “Ķekava” ierīkos dezinfekcijas barjeras0

Foto: Paula Čurkste/LETA

Putnu gaļas ražotāja “Putnu fabrika “Ķekava”” dezinfekcijas barjeras par 192 488 eiro ierīkos SIA “Attor”, liecina informācija Iepirkumu biroja uzraudzības mājaslapā.

Uzņēmums “Attor” atzīts par uzvarētāju starp četriem pretendentiem “Putnu fabrikas “Ķekava”” izsludinātajā iepirkumu konkursā par divu apsildāmu dezinfekcijas barjeru ierīkošanu. Kompānijas piedāvātā līgumcena ir 192 488 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 232 910 eiro, ieskaitot PVN.

Informācija Iepirkumu biroja uzraudzības mājaslapā liecina, ka investīciju projektu plānots īstenot līdz 2020.gada 30.jūnijam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākuma “Dabas katastrofās un katastrofālos notikumos cietušā lauksaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un piemērotu profilaktisko pasākumu ieviešana” apakšpasākumā “Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem, lai mazinātu epizootiju un epifitotiju iespējamās”.

Tāpat noslēdzies “Putnu fabrikas “Ķekava”” iepirkumu konkurss par metāla sieta žoga ierīkošanu 2,65 kilometru garumā un divviru vārtu ierīkošanu, kurā trīs pretendentu vidū par uzvarētāju atzīta SIA “Eos”, kuras piedāvātā līgumcena ir 76 357 eiro bez PVN jeb 92 391 eiro, ieskaitot PVN.

Saistītie raksti

LETA jau ziņoja, ka “Putnu fabrikas “Ķekava”” un tās saistīto uzņēmumu konsolidētais apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, pēc kompānijā vēstītā, sasniedza 74 miljonus eiro.

“Putnu fabrikas “Ķekava” pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. “Putnu fabrikas “Ķekava” akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kurā ietilpst arī “Lielzeltiņi”, “Brioleks”, “Cerova” un “PFK Trader”.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa 1
6 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
7 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
5 stundas