Laukos
Gaļa un zivis

Izraudzīta firma, kas putnu fabrikai “Ķekava” ierīkos dezinfekcijas barjeras0

Foto: Paula Čurkste/LETA

Putnu gaļas ražotāja “Putnu fabrika “Ķekava”” dezinfekcijas barjeras par 192 488 eiro ierīkos SIA “Attor”, liecina informācija Iepirkumu biroja uzraudzības mājaslapā.

Uzņēmums “Attor” atzīts par uzvarētāju starp četriem pretendentiem “Putnu fabrikas “Ķekava”” izsludinātajā iepirkumu konkursā par divu apsildāmu dezinfekcijas barjeru ierīkošanu. Kompānijas piedāvātā līgumcena ir 192 488 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 232 910 eiro, ieskaitot PVN.

Informācija Iepirkumu biroja uzraudzības mājaslapā liecina, ka investīciju projektu plānots īstenot līdz 2020.gada 30.jūnijam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākuma “Dabas katastrofās un katastrofālos notikumos cietušā lauksaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un piemērotu profilaktisko pasākumu ieviešana” apakšpasākumā “Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem, lai mazinātu epizootiju un epifitotiju iespējamās”.

Tāpat noslēdzies “Putnu fabrikas “Ķekava”” iepirkumu konkurss par metāla sieta žoga ierīkošanu 2,65 kilometru garumā un divviru vārtu ierīkošanu, kurā trīs pretendentu vidū par uzvarētāju atzīta SIA “Eos”, kuras piedāvātā līgumcena ir 76 357 eiro bez PVN jeb 92 391 eiro, ieskaitot PVN.

Saistītie raksti

LETA jau ziņoja, ka “Putnu fabrikas “Ķekava”” un tās saistīto uzņēmumu konsolidētais apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, pēc kompānijā vēstītā, sasniedza 74 miljonus eiro.

“Putnu fabrikas “Ķekava” pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. “Putnu fabrikas “Ķekava” akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kurā ietilpst arī “Lielzeltiņi”, “Brioleks”, “Cerova” un “PFK Trader”.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
‘Amazon’ smidzinātājiem jauns uzlabojums
1 diena
LA
Laukos.lv
Laukos
Cēsīs rīkos semināru gaļas liellopu audzētājiem
1 diena
LE
LETA
Laukos
Jaunas traktora piekabes reģistrācijai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā būs jāiesniedz atbilstības sertifikāts
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Ar burkāniem elektroauto nebaros. Ko iesākt, lai Latvijā autovadītāji pārietu uz elektromobiļiem? 1
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Tas nav saprātīgs virziens.” Kariņš neatbalsta “AP” rosināto ideju palielināt budžeta deficītu
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: “Dinamo” izbraukumu sāk ar bezierunu zaudējumu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Gāja tumsā bez atstarotāja…Uz Valmieras šosejas nāvejoši notriekta sieviete
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Saglabāsies neliels sals: laika prognoze sestdienai
11 stundas