Laukos

Izsludināts konkurss uz Malnavas koledžas direktora amatu 0

Izglītības un zinātnes ministrija izsludinājusi atklātu konkursu uz Malnavas koledžas direktora amatu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Lai pieteiktos amatam, pretendentam jābūt vismaz maģistra grādam vai tam pielīdzinātam grādam, vismaz trīs gadu pieredzei darbā vadošā amatā un vismaz piecu gadu pieredze pedagoģiskā darbā, pieredzei sadarbībā ar sociālajiem partneriem un nozares darba devējiem, zināšanām par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, zināšanām par profesionālo izglītību, augstāko izglītību un to attīstības tendencēm, Latvijas tautsaimniecības attīstības tendencēm, kā arī iestāžu finanšu un budžeta vadības principiem.

Tāpat jāprot vismaz divas svešvalodas, no kurām viena ir Eiropas Savienības oficiālā valoda. Tiks vērtētas arī prezentācijas, sadarbības un komunikācijas prasmes. Vēlama pieredze arī Eiropas Savienības struktūrfondu projektu īstenošanā, tostarp projektu vadībā un iepirkumu organizēšanā

Interesentiem jāiesūta pieteikuma vēstule, kurā ir aprakstīta profesionālā pieredze, tostarp pieredze darbā vadošā amatā un pieredze pedagoģiskā darbā, pievienojot savu dzīvesgājuma aprakstu (CV), kā arī piedāvājot savu stratēģisko redzējumu par Malnavas koledžas un nozares attīstību.

Amata konkurss noritēs trīs kārtās.

Malnavas koledža dibināta 1921.gadā. Sākumā skolā apmācīja Latgales zemniekus, lai savās saimniecībās viņi varētu ieviest jaunākās un ražīgākās saimniekošanas metodes. Laika gaitā vairākkārt mainījušās valsts politiskās iekārtas un arī skolas nosaukumi, bet galvenais uzdevums palicis nemainīgs – kvalificētu speciālistu sagatavošana Latvijas tautsaimniecības vajadzībām. Mūsdienās tie ir autoservisa speciālisti, lauksaimniecības uzņēmēji, grāmatvedības un uzskaites speciālisti, finanšu jomas darbinieki

LA.lv
MG
Mārīte Gailīte
Laukos
Dzīvā mulča? Jaunas tehnoloģijas nezāļu ierobežošanai biosaimniecībās
12 stundas
LE
LETA
Laukos
“Brīvā viļņa” akciju atpirkšanas obligātajā piedāvājumā cena plānota 0,87 eiro par akciju
12 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Alus nozarē nav pamata pārmērīgam optimismam
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
4 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
7 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
3 stundas