Laukos
Tehnika

Izstrādā īpašas riepas smagajai lauksaimniecības tehnikai0


‘Alliance A398MPT 1000×562’
‘Alliance A398MPT 1000×562’
Publicitātes foto.

Izstādē “Agritechnika 2019” sudrabu saņem 398 MPT lielam ātrumam piemērota smagā automobiļa riepa.

Alliance Tire Europe, halle 4, stends C28

Pamazām Eiropā aizvien populārāki kļūst lauksaimniecībā un mežsaimniecībā izmantojamie smagie automobiļi ar bezceļiem paredzētu šasiju un gaitas iekārtu. Līdz pat šim brīdim lielam vairumam šo transporta līdzekļu aizmugurējo tiltu riteņiem nav bijušas pieejamas atbilstošas konstrukcijas riepas, kam, pārvietojoties pa tīrumu vai bezceļu, gaisa spiediens jāsamazina, bet, uzbraucot atpakaļ uz ceļa, atkal jāpalielina.

Pateicoties sava protektora zīmējumam un samazinātajam gaisa spiedienam, Alliance 398 MPT nodrošina gan komfortablus braukšanas apstākļus, pārvietojoties pa asfaltu, gan arī izcilu saķeri un samazinātu augsnes blīvēšanu, pārvietojoties pa tīrumu vai bezceļu.

Pateicoties unikālajai konstrukcijai un samazinātajam gaisa spiedienam, riepa lielākā ātrumā nekarst, ir droša un izcili piemērojas dažādiem seguma veidiem.

Ar tādām riepām kā Alliance 398 MPT robeža starp asfaltu un bezceļu nav tik ļoti jūtama, jo šīs smagajiem auto paredzētās riepas salīdzinājumā ar traktoru riepām vienlaikus ir daudz energoefektīvākas uz asfalta, vienlaikus nodrošinot arī daudz labāku saķeri uz tīruma, kur standarta smago auto riepas būtu bezspēcīgas.Alliance Tire Europe
Vairāk par “Agritechnika” lasiet šeit

Sagatavots pēc izstādes materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv