Laukos
Gaļa un zivis

Izteikts “Brīvā viļņa” akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums0

Foto: LETA

Zivju pārstrādes uzņēmuma AS “Brīvais vilnis” akcionārs “Mūsu investīciju fonds” izteicis kompānijas akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu, liecina trešdien publiskotais paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Piedāvājumā vienas “Brīvā viļņa” akcijas atpirkšanas cena ir noteikta 0,87 eiro.

Izteikto akciju atpirkšanas piedāvājumu “Brīvā viļņa” akcionāri varēs pieņemt 30 dienu laikā – līdz 2019.gada 18.janvārim, savukārt norēķinus plānots veikt 23.janvārī.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Finanšu un kapitālā tirgus komisija (FKTK) 7.decembrī atļāva kompānijai “Mūsu investīciju fonds” izteikt “Brīvā viļņa” akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu. “Mūsu investīciju fondam” pieder 97,37% “Brīvā viļņa” akciju.

Tāpat ziņots, ka SIA “Baltic Finance & Capital” un SIA “A Corporation” 2018.gada oktobra beigās pārdeva visas tiem piederošās “Brīvā viļņa” akcijas kompānijai “Mūsu investīciju fonds”, kuras īpašnieki, pēc “Firmas.lv” datiem, ir “Brīvā viļņa” valdes loceklis un izpilddirektors Māris Trankalis (50,21%) un kompānijas valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris (49,79%).

Pēc biržas datiem, “Baltic Finance & Capital” iepriekš piederēja 49,97% “Brīvā viļņa” akciju, bet “A Corporation” – 47,4% akciju.

2018.gada deviņos mēnešos “Brīvā viļņa” apgrozījums bija 5,106 miljoni eiro, kas ir par 9,2% vairāk nekā 2017.gada attiecīgajā periodā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 35,9% un bija 435 662 eiro.

Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv