Laukos
Tehnika

Jaunās uzkarināmās sējmašīnas ‘Master’ un ‘Progress’0


Sējmašīna ‘Master’
Sējmašīna ‘Master’
Publicitātes foto.

Kompānija Sulky izstrādājusi jaunās Master un Progress sējmašīnas, pamatojoties uz lauksaimnieku augstajām kvalitātes prasībām.

Pateicoties iekārtas pamatīgajai uzbūvei, ar Master sējmašīnu iespējams veikt sēšanu pat vissarežģītākajos apstākļos.

Master sējmašīna ir efektīva un stabila, pateicoties tās izturīgajam korpusam, kas testēts mainīgas slodzes apstākļos, padarot to par ilgtspējīgu pirkumu. Vienkārši, lietotājam draudzīgi iestatījumi Master sējmašīnai ir izstrādāti tā, lai ietaupītu laiku ar parametru iestatīšanu. Kalibrēšana veicama no ārējā vadības paneļa iekārtas aizmugurē. Dziļuma iestatījumu kontrole ir veicama no kabīnes.

Progress sējmašīnas galvenais jauninājums ir trīs atdalītas tvertnes, kas iestrādātas vienā korpusā un kuru vadība veicama no viena vadības monitora.

Sējmašīna ” Progress’
Publicitātes foto.

Modernā sējmašīna atbilst jaunākajām lauksaimniecības attīstības tendencēm – kombinēta sēšana, lokāla mēslojuma iestrāde, dažādu kultūru maisījumi, vienlaikus samazinot patērēto laiku un saglabājot augstu ienākumu līmeni.

Sulky
izaicinājums bija apvienot trīs tvertnes vienā korpusā, saglabājot sējmašīnas lietošanas ergonomiskumu. Izsējas mehānisma uzbūve ir pilnībā pārveidota, lai atvieglotu trīs neatkarīgu mehānismu kalibrēšanu. Kalibrācijas iekārtas ir rūpīgi izveidotas, lai kalibrācija būtu izdarāma viegli, ātri un precīzi.

Kvalitatīvas procesu apstrādes nodrošināšanai Sulky ir izveidojis jaunu vadības lietojumprogrammu WISO, ko ir iespējams lejupielādēt iPad ierīcē vai ISObus konsolē, bal­stoties uz klienta izvēlēto aprīkojumu. Izmantojot iPad ierīci, zemniekam ir iespēja kontrolēt kalibrācijas testus ar Wi-Fi palīdzību bez nepieciešamības atrasties pie monitora traktorā. Pateicoties GPS pieslēgumam, Progress sējmašīna var strādāt ar mainīgām izsējas normām, pamatojoties uz augsnes kartēm.

Lietotāju drošībai ir atvieglota piekļuve sējmašīnas tvertnēm un mēriekārtām, pateicoties plašai izvelkamai platformai. Sējmašīnā ir iebūvēta ūdens tvertne, kas dod iespēju nomazgāt rokas – tas nepieciešams, lai ievērotu higiēnas prasības darbā ar ķīmiskām vielām.
 
Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv