Laukos
Tehnika

Jaunie ‘Claas’ pļaujmašīnu modeļi0

Kompānija Claas priekšējās uzkares disku pļaujmašīnu sērijai Disco 3600 un Disco 3200 (komplektācijā ar placinātāju un bez tā) pievienojusi sešus jaunus modeļus.

Jaunā inovatīvā konstrukcija līdz vienam metram palielinājusi pļaušanas brusas kustības diapazonu ar fiksētu traktora priekšējās uzkares hidraulikas stāvokli. Tas nodrošina iespēju precīzi un neatkarīgi no traktora sekot augsnes kontūrām, paceļoties un nolaižoties atbilstoši lauka reljefam. Jaunie modeļi var strādāt ar darba platumu 3 un 3,4 metri, bez placinātāja (apzīmējums F), ar pirkstu placinātāju (FC) vai valču placinātāju (FRC).

Priekšējās uzkares disku pļaujmašīnas Disco konstrukcijas atslēgelements ir pilnīgi jaunais uzkarināmā rīka rāmis ar integrētu kinemātisko sistēmu. Pļaušanas brusa var sekot grunts reljefam, paceļoties par 60 cm un nolaižoties par 40 cm attiecībā pret savu neitrālo pozīciju. Tas ļauj pļaujmašīnai demonstrēt augstu efektivitāti pat īpaši nelīdzenos laukos. Turklāt pļaušanas brusa var nobīdīties uz sānu no centrālā stāvokļa līdz 30 grādu leņķim. Tādējādi darba plakne pa diagonāli var paiet nedaudz atpakaļ, lai apietu šķēršļus.

Atslogošanas sistēmas standartkomplektācijā ietilpst pļaujmašīnas rāmī integrēta hidropneimatiskā pakare Active Float, kas izslēdz nepieciešamību sakabes vietās uz traktora uzstādīt atsperu amortizatorus. Spiediena līmeni amortizācijas sistēmā var regulēt jebkurā laikā ar vienu hidrosadalītāju.

Efektīvā pļaušanas brusa Max Cut ir patentēta kompānijas Claas izstrādne, kas tiek izmantota visos pļaujmašīnu Disco modeļos un kas izceļas ar savu viengabalaino viļņveida štancēto korpusu. Šāda korpusa forma ļauj iznest priekšpusē pļaušanas diskus, kas nodrošina vēl labāku griezuma kvalitāti jebkuros ekspluatācijas apstākļos.

Jaunos Disco modeļus pēc izvēles var aprīkot ar saliekamām brīdinājuma zīmēm un signālgaismām, kā arī dubultiem platiem spoguļiem, kas uzlabo pārskatāmību, izbraucot uz koplietošanas ceļa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv