Laukos
Tehnika

Jaunumi augu aizsardzības līdzekļu reģistrā. Insekticīdi0


Krustziešu spīduļi.
Krustziešu spīduļi.
Foto: VAAD

Delmetros 100 SC – pieskares un zarnu inde kaitēkļu ierobežošanai ziemas kviešu, vasaras miežu un ziemas rapšu sējumos, kā arī kartupeļu un galviņkāpostu stādījumos. 2. reģ. klase. Darbīgā viela: deltametrīns.

Ziemas kviešos, vasaras miežos un kartupeļos preparātu var lietot labību lapgrauža un kartupeļu lapgrauža ierobežošanai. Smidzinājums veicams, kaitēklim parādoties. Maksimālais apstrāžu skaits sezonā – 1. Nogaidīšanas laiks pēc lietošanas kviešos un miežos – 30 dienas, kartupeļos – 7 dienas.

Ziemas rapšos preparātu var lietot rapšu stublāju spradža, krustziežu spīduļa, krustziežu sēklu smecernieka un krustziežu pāksteņu pangodiņa ierobežošanai.

Smidzinājums veicams, kaitēklim parādoties. Maksimālais apstrāžu skaits sezonā – 1, nogaidīšanas laiks – 45 dienas. Krustziežu spīduļa ierobežošanai deltametrīnu saturošus preparātus lietot tikai vienu reizi; ja nepieciešama atkārtota apstrāde, jālieto insekticīds no citām ķīmisko vielu grupām.

Galviņkāpostos preparātu var lietot kāpostu balteņa, rāceņu balteņa, kāpostu pūcītes un kāpostu laputu ierobežošanai. Smidzinājums veicams, kaitēklim parādoties. Maksimālais apstrāžu skaits sezonā – 1, nogaidīšanas laiks – 14 dienas.

Ievērot 20 m aizsargjoslu līdz ūdenstilpēm un ūdenstecēm, kā arī 5 m aizsargjoslu līdz lauksaimniecībā neizmantojamai zemei. Bīstams bitēm, tāpēc vietās, kur ir ziedoši kultūraugi un nezāles un kur bites un citi apputeksnētāji aktīvi meklē barību, lietot pēc plkst. 22 un pirms plkst. 5.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
54 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
43 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
33 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas