Laukos
Bizness

“Jēkabpils kokapstrāde” modernizēsies par 3,4 miljoniem eiro0

Foto: LETA

Kokapstrādes uzņēmums SIA “Jēkabpils kokapstrāde” (iepriekš “Jēkabpils mežrūpniecība”) plāno ieguldīt 3,4 miljonus eiro zāģmateriālu žāvēšanas iekārtas iegādē, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā

Iepirkumu konkursam pievienotajā tehniskajā specifikācijā skaidrots, ka uzņēmums plāno iegādāties divas nepārtrauktas darbības tuneļa tipa zāģmateriālu žāvēšanas iekārtas ar rekuperāciju. Pretendenti pieteikumus iepirkumu konkursā var iesniegt līdz šā gada 30.maijam, plkst. 17.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2019.gada 31.decembrim, piesaistot Eiropas Savienības (ES) finansējumu programmā “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē II kārtā”.

Jau ziņots, ka 2017.gadā “Jēkabpils kokapstrāde” strādāja ar 23,668 miljonu eiro apgrozījumu un 634 405 eiro zaudējumiem.

2004.gadā dibinātās “Jēkabpils kokapstrādes” pamatkapitāls ir 3,141 miljons eiro. Patlaban uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir “JMR Asset Management”.

Uzņēmuma mājaslapā teikts, ka “Jēkabpils kokapstrādes” pamatdarbība ir apaļkoku iegāde, kā arī zāģmateriālu un šķeldas ražošana un pārdošana. Zāģmateriāli tiek ražoti kokzāģētavā Jēkabpilī.

LA.lv