Laukos
Bizness

Jelgavā iegulda pusmiljonu eiro jaunā “top” veikalā0

Publicitātes foto.

Jelgavā, Dobeles šosejā 90, atvērts jauns veikals “top!”, kura izveidošanā tīkla “top!” partneris SIA “Mārksmens” ieguldījis 500 000 eiro, informē uzņēmumā.

Jaunais veikals atrodas kādreizējā veikala “Otto” vietā un tā tirdzniecības zāles platība ir 290 kvadrātmetri.

“Ēku savā īpašumā ieguvām janvāra sākumā, veicām kosmētisko remontu, kā arī iegādājāmies visas nepieciešamās ražošanas iekārtas. Ņemot vērā, ka šajā Jelgavas pusē tas ir vienīgais tuvumā esošais pārtikas veikals, priecē, ka tik īsā laikā pabeidzām iecerētos darbus, lai pēc iespējas ātrāk varētu nodrošinātu tā pieejamību vietējiem iedzīvotājiem. Pircējiem piedāvāsim arī vietējā “top!” gatavotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus,” sacīja “Mārksmens” īpašnieks Māris Broks.

Viņš arī informēja, ka šogad un arī nākamā gada laikā uzņēmums attīstībā plāno investēt kopumā 4,5 miljonus eiro.

Patlaban norisinās darbi pie jauna veikala “top!” būvniecības bijušās cukurfabrikas teritorijā, Garozas ielā 38, ko plānots atvērt gada laikā. Veikals iecerēts 850 m2 platībā, tā izveidē investēs 1,5 miljonus eiro.

Kopumā “Mārksmens” atvēris 25 vietējos veikalus “top!” – sešus “mini top!” un 19 “top!” – Aucē, Baldonē, Bauskā, Bēnē, Codē, Dobelē, Elejā, Gardenē, Iecavā, Irlavā, Jaunbērzē, Jaunpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Līvbērzē, Mežciemā, Nākotnē, Staļģenē, Šķibē, Uzvarā un Zaļeniekos. 2017.gadu uzņēmums noslēdzis ar 21,4 miljonus apgrozījumu, kas ir 9% pieaugums salīdzinājumā ar 2016.gadu.

“Mārksmens” dibināta 1997.gadā, tās pamatkapitāls ir 2,089 miljoni eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Dace Broka (50%) un Māris Broks (50%), liecina “Firmas.lv” dati.

Latvijā ar preču zīmi “top!” darbojas 271 pārtikas veikals, no tiem 149 ir “top!” un 122 ir “mini top!” veikali, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem – SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”.

LA.lv