NVO, Politika

Juris Lazdiņš turpinās vadīt biedrību “Zemnieku saeima”

Ādažu kultūras un radošās izglītības centrā pirmdien notiekošajā biedrības “Zemnieku saeima” 16. kongresā “Lauksaimniecības nozare Latvijā – kur esam un kur dodamies tālāk” par biedrības vadītāju atkārtoti ievēlēts Juris Lazdiņš, informē “Zemnieku saeimā”.

Biedrībā skaidro, ka saskaņā ar organizācijas statūtiem, valdes un valdes priekšsēdētāja vēlēšanas notiek reizi divos gados. Šogad atkārtoti par valdes priekšsēdētāju ievēlēts Lazdiņš (Zemgale).

Savukārt valdē nākamos divus gadus strādās Maira Dzelzkalēja (Zemgale), Arnis Burmistrs (Zemgale), Juris Cīrulis (Zemgale), Ieva Alpa-Eizenberga (Vidzeme), Edīte Strazdiņa (Vidzeme), Mareks Bērziņš (Vidzeme), Uldis Krievārs (Vidzeme), Artūrs Akmens (Latgale). Valdes locekļu kandidāti ir Gints Gžibovskis (Vidzeme) un Arnolds Jātnieks (Zemgale).

“Zemnieku saeimā” norāda, ka ikgadējais biedrības kongress pulcēja vairāk nekā 200 lauksaimniekus no visas Latvijas, un to atklāja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Pievienot komentāru