Laukos
Piensaimniecība

Jūrmalā maija nogalē rīkos Saldējuma festivālu 0

Publicitātes foto

Latvijas piena produktu un saldējuma ražotājs “Food Union” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu maija nogalē aicina uz Jūrmalas Kūrorta svētkiem, kuru laikā pirmo reizi Latvijā tiks aizvadīts “Saldējuma festivāls”. Kā portālu laukos.lv informēja pasākuma rīkotāji, visas dienas garumā gan lieli, gan mazi svētku apmeklētāji varēs izbaudīt Latvijas labākos saldējumus, kokteiļus un desertus no zīmoliem “Pols”, “Kārums”, “Tio”, “Klasika” un “Ekselence”.

Saldējuma festivāls būs bagāts ar aizraujošām aktivitātēm un konkursiem visai ģimenei. Zīmols “Pols” festivāla apmeklētājus aicinās atgriezties bērnības atmiņās, nofotografējoties uz lielformāta šūpuļzirdziņa. Biezpiena saldējums “Kārums” aicinās uz Lidotavu, kurā bērni varēs pārbaudīt precizitāti, lidinot vārnēnus mērķos , kā arī fotografēties ar Kārums vārniņām. Zīmols “Tio” piedāvās saldējuma kokteiļus un aicinās bērnus iesaistīties radošajās darbnīcās, zīmols “Klasika” aicinās uz retro fotostūrītī, savukārt gardēžu saldējums “Ekselence” pludmalē iekārtos romantisku kafejnīcu, kurā varēs atpūsties no svētku burzmas un mierīgā gaisotnē nobaudīt šefpavāru gatavotos saldējuma desertus.

“Ar visiem šiem jaunumiem un jau izsenis iecienītajām auksto gardumu garšām, kā arī ar virkni aizraujošu aktivitāšu un konkursu gaidīsim visus vasaras sezonas atklājējus uz pirmajiem saldējuma svētkiem Jūrmalas pludmalē,“ sacīja “Food Union” saldējuma zīmolu vadītāja tā Sandra Usačeva.

Saldējuma festivāls norisināsies sestdien, 27.maijā Dzintaru pludmalē iepretim Turaidas ielas izejai uz jūru no plkst.10.

jau vēstīts, ka “Food Union” Latvijā apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus – “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens” un “Rīgas piensaimnieks”. “Food Union” grupa Eiropā iekļauj arī lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā “Premia”, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā “Premier Is”, saldējuma ražotāju Norvēģijā “Isbjørn Is”, saldējuma ražotāju Rumānijā “Alpin57Lux” un saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”. Food Union grupā Eiropā kopumā strādā vairāk nekā 2500 darbinieku, no kuriem vairāk nekā 1200 darbinieku strādā uzņēmumos Baltijā.

LA.lv