Tehnika, Universālā tehnika

Kā izskatās “Lamborghini”, “Porsche” un ” Mercedes” traktori…

Daudzas automobiļu kompānijas dažādos savas pastāvēšanas posmos ir ražojušas un dažas joprojām ražo arī traktorus. Ir arī traktoru ražotāji, kas tirgū piedāvā tāda paša zīmola automobiļus. Vairāku rakstu sērijā aplūkosim populārākos no tiem.

Lamborghini
2_1

Kompāniju Lamborghini 1948. gadā dibinājis Ferručo Lamburdžini. Sākumā firma pārveidoja veco militāro tehnikupar traktoriem, bet 1951. gadā tika radīta pirmā pilnībā pastāvīgā lauksaimniecības mašīna L33. 20. gadsimta sešdesmito gadu sākumā Ferručo pievērsās sporta automašīnām, traktoru ražošana tika pārdota investīciju sabiedrībai GEPI, bet pēc tam – kompānijai S.A.M.E. Lamborghini traktori joprojām tiek ražoti un ir populāri Eiropas tirgū.

Porsche

3

Ferdinanda Poršē inženiera talanti sniedzās tālāk par automobiļu ražošanu. Vēl pirms Otrā pasaules kara slavenais konstruktors gribēja radīt īstenu tautas traktoru – vienkāršu un visiem pieejamu. 1934. gadā tika uzbūvēti daži prototipi ar gaisa dzesēšanas dīzeļiem, taču karš lika projektu iesaldēt. Pēc kara vairākas kompānijas izpirka Poršē radītā dīzeļdzinēja licenci, bet kompānija Mannesmann AG iegādājās tiesības ražot Porsche traktorus. Laika posmā no 1956. līdz 1963. gadam tika izgatavoti vairāk nekā 125 000 Porsche zīmola traktoru.

Mercedes–Benz

4

Arī Mercedes nav atstājusi bez uzmanības lauksaimniecības tehniku. Labi zināms traktors Mercedes–Benz MB Trac 1300. Jāpiebilst, ka joprojām var iegādāties septiņdesmito gadu beigās ražotus šā zīmola traktorus par apmēram 15 000 eiro. Jaunāki modeļi ir lētāki…

Sagatavots pēc āzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops
agrotops_01

1 komentārs

  1. Labdien,
    Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šī Dāma LYSEman deva aizdevumu 50000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, pateicoties tai, es tagad mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts :
    [email protected]

Pievienot komentāru