Laukos
Bizness

Kā izveidot mājokļa metāla durvis, lai tās atbilstu fenšui?0

Publicitātes foto

Daudzu tūkstošu gadu garumā ķīnieši pēta DABU, cilvēka GARU un FIZISKO pasauli. Fenšui ir zinātne, kas spēj palīdzēt savienot šīs trīs paralēles un sasniegt harmoniju. Galvenais fenšui uzdevums ir izveidot harmonisku mājokli, biroju vai citu telpu, kurā uzturas cilvēks. Lai panāktu šo harmoniju, tiek izveidots specifisks dizains telpu sienām, tiek atbilstoši izvietotas mēbeles un pat veikta mājokļa pilnīga pārplānošana, savienojot telpas vai mainot telpu funkcijas.

Ja mājokļa saimnieks vēlas lielāku harmoniju, ienākumu pieaugumu, pēc fenšui, virtuve jāizvieto dienvidrietumos, tādējādi aktivizējot dabas enerģijas, kas vairo mājokļa saimnieka labklājību. Lai nekļūdītos, mājokļa pārkārtošanā ieteicams piesaistīt speciālistu, kurš guvis zināšanas fenšui zinātnē. Pašrocīga fenšui principu ieviešana var nesasniegt plānotos mērķus. Fenšui zinātnes mērķis ir palīdzēt cilvēkam justies ērtāk savā ierastajā vidē, tādējādi aktivizējot cilvēkā esošos pozitīvās enerģijas avotus. Jāpiekrīt, ka tīrā, kārtīgā mājoklī ar pievilcīgos toņos krāsotām sienām uzturēties būs patīkamāk.

Mājokļa ieeja saskaņā ar fenšui principiem ir viens no vissvarīgākajiem elementiem – ieejas durvis spēj mājoklī ielaist CI enerģiju, kā arī – to atvairīt! Mājokļa durvīm ir jābūt veramām un iekšpusi. Durvis, kas veras uz ārpusi, bloķē pozitīvās enerģijas ienākšanu mājoklī – tās izjauc dabīgo enerģijas cirkulāciju. Savukārt durvīm, kas atrodas starp istabām, vienmēr jābūt veramām uz istabu, tādējādi ielaižot pozitīvo enerģiju. Durvis nedrīkst būt bojātas, tām nedrīkst būt čīkstošas eņģes vaļīgi rokturi. Bojātas durvis liecina, ka mājā ir būtiskas problēmas ar vīrišķo enerģiju.

Ieejas durvis ir jāizvēlas drošas! Fenšui zinātne ir vērsta tieši uz cilvēka apziņu – ja mājoklim būs nedrošas ieejas durvis, saimnieks par to zinās, zemapziņu nevar apmānīt. Zemapziņa ietekmēs pozitīvās enerģijas rašanos. Ja mājoklī tiks uzstādītas kārtīgas, drošas un pretuzlaužamas metāla durvis, tiks panākts lielāks pozitīvās enerģijas daudzums – tā vēsta fenšui.

Katrai debespusei pēc fenšui atbilst savs durvju dizains un krāsa. Attēlā zemāk redzami dažādi durvju dekori un durvju formas. Katrs no šiem durvju dekoriem atbilst savai debespusei. Ir arī citi durvju dekoru veidi.

Savukārt zemāk redzamajā attēlā ieeja pēc fenšui nav līdz galam precīzi izveidota – durvis ieteicams veidot bez stikliem. Blakus durvīm novietotie skaistie puķu podi savukārt deaktvizē negatīvās enerģijas. Ieteicams pie durvīm izvietot kājslauķi ar kādu laipni aicinošu uzrakstu, piemēram, “Welcome” vai “Laipni gaidīti”, kā tas ir redzams attēlā. Virs puķu podiem ieteicams uzstādīt kādus gaismekļus – jo stādi būs labāk apgaismoti, jo spēcīgāki negatīvā enerģijas slāpētāji tie būs. Izcili, ja durvīm ir sava nojume – pozitīvajai enerģijai kur patverties.

Lai būtu vieglāk īstenot fenšui noteikumus, iegādājoties durvis, ieteicams vērsties pie tādiem zinošiem uzņēmumiem kā piemēram SKYDAS. Uzņēmums specializējas sertificētu metāla durvju izgatavošanā, kuras, kā izrādās, atbilst lielākajai daļai fenšui prasību – drošas, pretuzlaužamas, veramas arī uz iekšpusi, ar skaistiem dekoriem, nodrošinot katram mājokļa saimniekam individuālu pieeju. Pārējais jau paliek mājokļa saimnieka ziņā.

Vairāk informācijas par SKYDAS piedāvātajiem produktiem atrodama Rīgā – Hanzas ielā 6, vai zvanot pa tālruni 67704154. Ar uzņēmumu iespējams sazināties arī elektroniski, rakstot uz e-pastu [email protected]. Savukārt tiem, kuriem vēl nav īsti skaidrības par dažādajām metāla durvīm, būs vērtīgi ielūkoties www.skydas.lv un arī www.sosdienests.lv mājaslapās.

Galerijas nosaukums

LA.lv