Laukos
Atpūta

Kalnciema kvartālā sestdien klātienē varēs satikt 20 bioloģiskos zemniekus0


Kūpinājumi tirdziņā Kalnciema ielas kvartālā.
Kūpinājumi tirdziņā Kalnciema ielas kvartālā.
Foto: LETA

Kalnciema kvartālā sestdien, 2.novembrī notiks pasākums “Satiec bioloģisko zemnieku”, kurā varēs satikt 20 bioloģiskās pārtikas ražotājus, dzirdēt bioloģisko zemnieku pieredzes stāstus un uzzināt par dabai draudzīgu ēšanu ikdienā, informēja Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijā (LBLA).

Pasākumā no plkst. 11 līdz 13 varēs dzirdēt pieredzes stāstus par bioloģisko lauksaimniecību, pēcāk Juris Paulovičs un Rūta Mūrniece no zemnieku saimniecības un maizes ceptuves “Ķelmēni” iepazīstinās ar maizes tapšanas procesu un prasmi veiksmīgi saimniekot paaudžu paaudzēs. Zīmola “Absolūts ēd” radītāja Ilze Lipska stāstīs par to, kā plānus par akadēmisko dzīvi nomainījusi pret dzīvi laukos un bioloģisko saimniekošanu.

Savukārt Latvijas Dabas fonda komunikācijas vadītāja Liene Brizga-Kalniņa dalīsies pieredzē, kā bioloģisko pārtiku iekļaut ģimenes ēdienkartē.

Plkst. 13 šefpavārs Ingmārs Ladigs rādīs, kā pagatavot sezonālu maltīti. Tāpat pasākumu varēs iegādāties bioloģisko produkciju.

Pasākuma laikā būs iespēja satikt un iegādāties produkciju no bioloģiskajām zemnieku saimniecībām “Salenieki”, “Ragāres”, “Silpurmašas”, “Karotītes”, “Zvirgzdkalni RB”, “Mazie Gavari”, “Meldri E.B.”, “Lienas medus”, “Dzirnas”, “Priežukalns”, “Indrāni”, “Janavas”, “Birznieki”, “Jurkas”, “Bites”, zīmols “Absolūts ēd”, “Saules klaips”, “Svētes maize”, “Grow Bite” un “Tauri”.

Pasākumu rīko Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija sadarbībā ar “Kalnciema kvartālu”, un to finansiāli atbalsta Zemkopības ministrija.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa 1
6 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
7 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
5 stundas