Laukos
Gaļa un zivis

“Karavela” apgrozījums pirmajā pusgadā sasniedzis 25 miljonus eiro0


Zivju pārstrādes uzņēmuma “Karavela” ražotnē.
Zivju pārstrādes uzņēmuma “Karavela” ražotnē.
Foto LETA

Zivju konservu ražotāja SIA “Karavela” apgrozījums šogad pirmajā pusgadā sasniedzis apmēram 25 miljonus eiro, kas ir vairāk nekā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā, sacīja kompānijas mārketinga direktors un līdzīpašnieks Jānis Endele.

“Visi šim gadam uzstādītie mērķi vismaz līdz šim izskatās, ka pildās – gan apgrozījuma, gan peļņas, gan saražoto konservu kārbu skaita ziņā,” teica Endele.

Viņš atgādināja, ka šogad pavasarī “Karavela” noslēdza darījumu par “Larsen Danish Seafood” iegādi un tā ražošanas, tirdzniecības, preču zīmes integrāciju esošajā “Karavelas” sistēmā.

“Pozitīvi, ka patlaban esam pilnībā pārņēmuši visu šo pārdošanas tīklu. Lielāko daļu viņu produktu esam iemācījušies ražot. Līdz gada beigām atbilstošos izmaksu rāmjos plānojam ietilpināt arī savu ražošanu, lai partneris, kas nodarbojas ar loģistiku un produkcijas izvadāšanu, būtu apmierināts. Patlaban ļoti intensīvi norit pārrunas par jaunu produkta ieviešanu,” sacīja Endele, piebilstot, ka līdz šā gada beigām vairākus orģinālproduktus, tostarp konservus iepakojumos ar caurspīdīgo vāciņu un tunci ar “Larsen” zīmolu plānots sākt piedāvāt veikalos Vācijā.

Tāpat viņš pastāstīja, ka starp uzņēmuma šā gada lielākajiem mērķiem ir dalība starptautiskajā izstādē “Anuga”, kas šogad ilgs no 5. līdz 9.oktobrim Vācijas pilsētā Ķelnē.

Kompānijas pagājušā gada finanšu pārskatā teikts, ka “Karavela” šogad plāno sasniegt apmēram 45 miljonu eiro apgrozījumu. Kopumā uzņēmums šogad iecerējis saražot apmēram 70 miljonus konservu kārbu.

Uzņēmums “Karavela” reģistrēts 2001.gadā Rīgā, un ir viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Kompānijas pamatkapitāls ir 49 700 eiro. “Karavela” pieder trim privātpersonām, lielākais īpašnieks ir Jānis Bite (56%).

LA.lv