Laukos
Gaļa un zivis

“Putnu fabrika Ķekava” veiksmīgi startējusi industrijas izstādē Vācijā “Anuga”0


Uzņēmuma stends Ķelnes izstādē “Anuga 2019”.
Uzņēmuma stends Ķelnes izstādē “Anuga 2019”.
Publicitātes foto

Izvēršot eksportu un stiprinot konkurētspēju Eiropā, īpaši Ziemeļeiropā, putnu gaļas ražotājs AS “Putnu fabrika Ķekava” šonedēļ piedalījies vienā no lielākajām starptautiskajām pārtikas izstādēm “Anuga” Vācijā, Ķelnē, informē uzņēmumā.

Šogad uzņēmums izstādē prezentēja sava eksporta zīmola “Top Choice Poultry” jaunumus, kas piedāvā gan svaigu, gan saldētu vistas gaļu.

“Eksporta produkti veido turpat 50% no kopējā “Ķekava” saražotās produkcijas apjoma. Pieaugot starptautiskajām kvalitātes prasībām, paaugstinātās kvalitātes putnu gaļa gūst aizvien lielāku novērtējumu Eiropas Savienības tirgū, ko apliecina gan stabils eksporta pieaugums ik gadu ap 10% apmērā, gan pieaugoša interese no ārvalstu partneriem par vistas gaļu bez antibiotikām. Šogad atkārtoti ieguvām starptautiskā kvalitātes sertifikāta BRC augstāko līmeni. Tas iespējams, pateicoties pastāvīgām investīcijām kvalitātē un paver vēl plašāku eksporta potenciālu prasīgajā ES tirgū,” norādīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs.

Starptautiskajā izstādē “Anuga” uzņēmums piedalās jau ilgstoši. Tā ir iespēja iepazīt jaunākās tendences nozarē, tikties ar klientiem un prezentēt jaunākos eksporta produktus. Izstāde Ķelnē ik gadu pulcē vairāk nekā tūkstoš pārtikas nozares dalībnieku un simtiem tūkstošu apmeklētāju.

Kā ziņots, uzņēmuma apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 69,313 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,107 miljoni eiro pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

“Putnu fabrikas “Ķekava” pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. Uzņēmuma akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kurā ietilpst arī “Lielzeltiņi”, “Brioleks”, “Cerova” un “PFK Trader”.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Pasaulē
VIDEO: Ko paredz breksita vienošanās
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojušās par ugunspārtraukšanu Sīrijā
17 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
7 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas