Laukos
Bizness

Kokapstrādātāja “Amber Wood” apgrozījums pērn pieaudzis par 16,3% 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto

Kokapstrādes uzņēmuma “Amber Wood” apgrozījums pagājušajā gadā bija 3,252 miljoni eiro, kas ir par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 5,1% un bija 336 500 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Vadības ziņojumā teikts, ka 2016.gadā “Amber Wood” galvenais uzdevums bija palielināt produkcijas ražošanas apmērus un kāpināt apgrozījumu un šos uzdevumus daļēji izdevās izpildīt. Pērn, kā iecerēts, uzņēmums paplašināja daudzslāņu līmēto grīdas dēļu ražošanu, palielinot daudzslāņu grīdas dēļu ražošanas apmērus. Taču kompānijai neizdevās sasniegt plānotos apgrozījuma pieauguma rādītājus. Vienlaikus “Amber Wood” apgrozījums no pamatdarbības pērn auga lielākā apmērā nekā 2015.gadā salīdzinājumā ar 2014.gadu.

“Amber Wood” vadība arī norāda, ka vietējā tirgū pieprasījums pēc kompānijas ražotās produkcijas saglabājās vājš, bet pieprasījums eksporta tirgos ir stabili augošs. Kompānija pērn paplašināja eksporta tirgus, realizējot produkciju Dānijā, Zviedrijā, Igaunijā, Norvēģijā, Vācijā, Beļģijā, Francijā, Lietuvā, Portugālē, Slovākijā, Spānijā, Šveicē, Krievijā un citās valstīs.

Šogad “Amber Wood” plāno palielināt ražošanas apmērus par 37% un kāpināt apgrozījumu par 33%. Pēc kompānijas vadības vēstītā, “Amber Wood” šogad iecerējis paplašināt vairākslāņu līmēto grīdas dēļu ražošanu, palielināt pārdošanas apmērus vietējā tirgū, kā arī realizācijas apmērus ārpus eirozonas un audzēt daļu eirozonas valstīs.

“Amber Wood” reģistrēta 2003.gadā, un atrodas Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā. “Amber Wood” ražo ozola un oša grīdas segumus. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 59 760 eiro. “Amber Wood” vienādās daļās pieder Mārtiņam Rugājam un Ivaram Akerfeldam.

LA.lv
LE
LETA/LA.lv
Laukos
Jelgavā par septiņiem miljoniem eiro plāno būvēt veģetārās pārtikas ražotni
22 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Kultūra
No debesu augstumiem uz zemes: 12 apustuļu skulptūras Doma dārzā
3 stundas
LE
LETA
Uncategorized
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam
48 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
40 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Vai nākotnē maksāsim ar kripto-eiro? Konferencē diskutēs par virtuālo naudu
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Baltijas valstu galvaspilsētās būtiski sarukusi benzīna cena
59 minūtes