Laukos
Tehnika

Kompānija Grimme izstrādājusi jaunu lauka transportieri0


Grimme jaunais transportieris
Grimme jaunais transportieris
Publicitātes foto

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Kompānija Grimme laidusi ražošanā jaunu iekrāvējkompleksu ar jaudu 62 ZS. Tā konstrukcija ļauj samazināt atkritumu un piejaukumu daudzumu vēl pirms ražas transportēšanas.

Komplekss CleanLoader projektēts uz Grimme pieņemšanas bunkura bāzes ar pašizkraušanas funkciju un ietilpību 21 m3. Tas aprīkots ar diviem veltņu moduļiem, kas nodrošina nepārtrauktu ražas plūsmu. Pirmais modulis kalpo intensīvai zemes atdalīšanai, otro – atkarībā no apstākļiem var izmantot gan zemes atdalīšanai, gan frakcionēšanai.

Aiz veltņu moduļiem seko standarta divpusēja inspekcijas platforma ar iebūvētiem piejaukumu transportieriem. No platformas raža pa adataino transportieri tiek padota uz pārkraušanas elevatoru, kura platums 120 cm. Ērtākai izkraušanai elevatoram ir pagrieziena funkcija (par 25 grādiem; 6,5 m), bet pārklājošais garums ir 7 metri un ļauj veikt pārkraušanu pat nelielos slīpumos.

Izliekums pārkraušanas elevatora galā samazina krišanas augstumu un nodrošina saudzīgāku ražas pārkraušanu.

Jaunajam kompleksam ir arī sensorekrāns Grimme’s VC50, izvirzīti šķērskonveijeri un četri lieli riteņi uz tandēmass, kas ļauj iespējami samazināt spiedienu uz augsni.

Vairāk žurnāla Agrotops šā gada jūnija numurā

LA.lv