Laukos
Gaļa un zivis

Konferencē Jelgavā lauksaimniekus iepazīstinās ar jauno pārtikas standartu sertifikātu0

Foto: Pixabay

Konferencē lauksaimniekus un zivsaimniekus iepazīstinās ar jauno pārtikas standartu sertifikātu “GLOBALG.A.P.”, informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā.

Visā pasaulē pieaugot patērētāju pieprasījumam pēc veselībai drošas, videi draudzīgas pārtikas, lauksaimnieki un zivsaimnieki sastop jaunus izaicinājumus to nodrošināšanā. Lai produkcija atbilstu labas lauksaimniecības prakses standartiem, kopš 2007.gada ražotāji var saņemt “GLOBALG.A.P.” sertifikātu, kas apliecina atbilstību starptautiski atzītam lauksaimniecības standartu kopumam.

Konferencē “Pārtikas nekaitīgums un ilgtspēja – “GLOBALG.A.P.” – pasaules standarts, kas to apliecina” stāstīs par “GLOBALG.A.P.” sertifikātu, kā to var saņemt Latvijā un kā tas var palīdzēt biznesā.

Tāpat konferences dalībniekiem būs iespēja tikties ar standarta “GLOBALG.A.P.” dibinātāju un prezidentu Kristianu Moelleru, “GLOBALG.A.P.” eksperti Edīti Strazdiņu, lielveikalu tīklu “Rimi”, “Lidl” un pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajam institūta “BIOR” pārstāvjiem.

Konferences notiks plkst.10 Latvijas Lauksaimniecībā aulā, Lielā iela 2, Jelgavā.

Konferenci sadarbībā ar “GLOBALG.A.P.” un Strazdiņu organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

LA.lv