Laukos
Tehnika

Korporācija “AGCO” demonstrē jaunu smidzinātāju0

Publicitātes foto.

Starptautiskajā izstādē “Agro 2019” ASV korporācija AGCO pirmoreiz Austrumeiropā demonstrēja smidzinātāju Massey Ferguson 9300.

Pēc ražotāju vārdiem, MF 9330 der jebkāda veida apvidiem, jo tam ir elastīga šasijas sistēma, neatkarīgas asis, pneimatiskā pakare un hidrostatiskais pievads 4 x 4 Bosch.

Smidzinātājs MF 9330 aprīkots ar AGCO 200 ZS dzinēju, klīrenss – 1,65 metri. Līdz 30 m garais stienis aprīkots ar aktīvo stabilizācijas sistēmu un pieciem augstuma sensoriem. Šajā modelī optimizēts smidzinātāja sprauslu atslēgšanas laiks, kas patlaban ir 0,08 sekundes.

Lai labāk un ekonomiskāk izmantotu produktu, ProStop vārsti tiek izmantoti tūlītējai atvēršanai un aizvēršanai. Tas veicina ekonomiju līdz 98% salīdzinājumā ar citām sistēmām.

Centrbēdzes sūkni smidzināšanai iedarbina PWM vārsts, kas nozīmē, ka tiek izmantota tikai nepieciešamā plūsma, lai sasniegtu vēlamo normu.

Turklāt jaunajā konstrukcijā katrs smidzinātāja komponents izvietots stieņa konstrukcijas iekšpusē, tādējādi aizsargājot smidzinātāju un tā turētāju darba laikā.

MF 9330 bākas tilpums ir 3000 litru, un tā aprīkota ar sajaucējsistēmu. Mašīnas darba ātrums ir 25–35 km/h atkarībā no pārvietošanās apstākļiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops
 

LA.lv