Laukos
Mežsaimniecība

Krustpils novada mežizstrādes uzņēmums “DLLA” pērn būtiski kāpinājis apgrozījumu un peļņu0

Foto – Ieva Lūka/LETA

Krustpils novada Kūku pagastā reģistrētais mežizstrādes un kokapstrādes uzņēmums SIA “DLLA” pagājušajā gadā būtiski palielinājis apgrozījumu un peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija.

Meža izstrādes un palešu ražošanas uzņēmuma apgrozījums 2018.gadā sasniedzis 6,998 miljonus eiro, kas ir par 28% vairāk nekā 5,508 miljoni eiro vēl pirms gada. “DLLA” vadība norāda, ka šāds apgrozījuma pieaugums ir lielākais jebkad sasniegtais.

Savukārt komersanta peļņa ir vairāk nekā dubultojusies – 2017.gadā tā bijusi 213 386 eiro, bet pagājušajā gadā sasniegusi 578 585 eiro.

Uzņēmuma galvenais ieņēmumu avots ir palešu realizācija.

Viens no būtiskākajiem ieguldījumiem, ko “DLLA” plāno veikt šogad, ir jauna kokvedēja iegāde. Paredzēta arī apkures sistēmas nomaiņa, kā arī citu iekārtu iegāde.

“DLLA” reģistrēta 1997.gada 3.novembrī, norādot, ka uzņēmums nodarbojas ar mežizstrādi, kokapstrādi, kokmateriālu pirkšanu, pārdošanu, zāģmateriālu realizāciju Eiropas Savienībā un ar to saistītajiem pakalpojumiem, meža treilēšanas pakalpojumiem, palešu un to daļu ražošanu un realizāciju, kravas un vieglo automobiļu rezerves daļu tirdzniecību, kā arī ar autoservisa pakalpojumiem. Pērn uzņēmums nodarbinājis 113 cilvēkus.

Ražotājs vienādās daļās pieder Dainim Lapiņam un Armandam Lībietim.

LA.lv