Gaļa un zivis, Veikalā un tirgū

Kur šonedēļ izdevīgāk nopirkt malto gaļu, zivis un olas?

Iepērkoties veikalā, saskaramies ar tik lielu pārtikas piedāvājumu, ka reizēm bez stingras pārliecības par nopērkamajiem produktiem vai attiecīga saraksta gadās pa liekam un neekonomiskam pirkumam. Tādēļ turpinām rubriku, kur apzinām produktus, kuriem attiecīgais veikalu tīkls piedāvā pieklājīgu atlaidi, ļaujot pircējam gan nopirkt nepieciešamo, gan ietaupīt.

Šoreiz ieskats veikalu tīkla “Maxima” un “Rimi” jaunākajā akciju piedāvājumā, kas ilgs līdz pirmdienai, 30.oktobrim.

“Rimi” tīklā ātras maltītes sagatavošanai ar 30% atlaidi šonedēl var nopirkt dažāda veida malto gaļu, savukārt zivju cienītājiem piedāvāta plaša jūras velšu izvēle. Varavīksnes foreles fileja maksā 10,99 eiro/kg (iepriekš 13,99 eiro/kg), laša fileja “Rimi” – 25,99 eiro/kg (32,99 eiro/kg), jūras karūsa jeb dorada – 6,99 eiro/kg (9,99 eiro/kg), bet austeres var nopirkt par 0,99 eiro gabalā (1,39 eiro).

Tikmēr olas šonedēļ izdevīgāk nopirkt “Maxima” veikalos – tur “Optima līnija” vidējā izmēra 10 olu iepakojums maksā 0,99 eiro. “Rimi” veikali 10 “Lielās brokastu olas” piedāvā par 1,69 eiro.

“Maxima” līdz 30.oktobrim noteikusi 40% atlaidi “Krievijas sieram” – 4,49 eiro/kg, savukārt 25% atlaide ir “Gaļas nams “Adaži” cepamdesiņām, bet 20% atlaide – visai “Limbažu piens” produkcijai. Arī “Ķekavas” svaigajai produkcijai noteiktas atlaides no 27% līdz pat 41%.

Abos veikalos šonedēļ noteiktas akcijas sviestam. “Rimi” 200g paciņa (“Rimi” privātais zīmols) maksā 1,69 eiro, un tāda pati cena noteikta arī “Maxima” veikalos nopērkamajam 200g poļu sviestam.

Plašāka informācija veikalu mājaslapās, savukārt turpmākos akciju piedāvājumus šajos un arī citos tīklos tuvāk papētīsim arī nākamnedēļ.

1 komentārs

  1. Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ja vien neesi kādās koruptīvās shēmās vai noziedzībā, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palnagu vai Pērnavu.
    Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! https://goo.gl/JVbHw1

Pievienot komentāru