Laukos
Gaļa un zivis

“Kurzemes gaļsaimnieks” paplašinās tirdzniecības vietas0

Foto no uzņēmuma “Kurzemes gaļsaimnieks” mājaslapas

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Kurzemes gaļsaimnieks” aizvadīto gadu noslēdzis ar 36,675 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 60,5% un sasniedza 725 162 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka, turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla darbības paplašināšanu, aizvadītajā gadā uzņēmums atvēra jaunas gaļas un gaļas izstrādājumu tirdzniecības vietas.

Pagājušā gada beigās uzņēmumam bija 64 tirdzniecības vietas visos Latvijas reģionos.

“Kurzemes gaļsaimnieka” vadība arī atzīmējusi, ka aizvadītajā gadā uzņēmums ieguldīja vērā ņemamus līdzekļus jaunu gaļas pārstrādes tehnoloģisko līniju iegādē, kā arī turpināja darbu pie produktu svēršanas un noliktavu uzskaites automatizācijas, kas uzlabotu produkcijas ražošanas izsekojamību un uzskaiti ražošanas procesā.

Uzņēmums turpināja attīstīt arī savu loģistikas nodaļu, tādejādi samazinot transporta izmaksas un uzlabojot piegāžu kvalitāti.

Šogad “Kurzemes gaļsaimnieks” plāno turpināt paplašināt tirdzniecības vietas. Tāpat iecerēts sasniegt līdzšinējās produkcijas sortimenta, ražošanas apmēra un rentabilitātes pieaugumu.

Kompānijas vadības ieskatā uzņēmums šogad turpinās sekmīgi attīstīties, ja patērētāju pirktspēja nemazināsies.

Saistītie raksti

LETA jau vēstīja, ka 2017.gadā “Kurzemes gaļsaimnieks” strādāja ar 37,081 miljona eiro apgrozījumu un 451 813 eiro peļņu.

Kompānija “Kurzemes gaļsaimnieks” reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,988 miljoni eiro. Kompānija pieder četrām Latvijas privātpersonām – lielākā īpašniece ar 41,43% daļu ir Aksana Jansone, 28,57% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Ainaram Jansonam, bet pa 15% katram – Inesei un Stepanam Riško.

LA.lv