Laukos
Tehnika

‘Kverneland’ jaunais siena ārdītājs1


‘Kverneland 85112C ‘
‘Kverneland 85112C ‘
Publicitātes foto.

Kverneland jaunais siena ārdītājs 85112C nomaina agrāko modeli 80110C. Taču tāpat kā iepriekšējam modelim arī 85112C darba platums ir 11,2 metri un 10 rotori nodrošina augstu produktivitāti jebkuros apstākļos.

Modelis attiecas uz mašīnu segmentu ar nesošo rāmi, kam pateicoties traktora mazā jauda nekļūst par ierobežojošo faktoru – jauno siena ārdītāju var izmantot ar energolīdzekļiem, kuru jauda ir no 70 ZS. Turklāt kompaktās salikšanas iespēja agregātu padara īsāku par veco modeli, un tas nodrošina labāku manevrētspēju uz ceļa, kā arī apgriešanās joslā.

Siena ārdītājs 85112C kļuvis daudz vienkāršāks un ērtāks ekspluatācijā. Iespēja mašīnu pārregulēt no darba stāvokļa transporta stāvoklī no traktora kabīnes, kā arī hidrauliskā regulēšana, ārdot sienu gar lauka malu, pieejama jau bāzes izpildījumā.

Papildu izvēle operatora lielākam komfortam – hidrauliskā vadība apgriešanās joslā, kā arī iespēja uzstādīt dubultriteņus darbam smagos apstākļos.

Arī jaunajā modelī ņemta vērā koncepcija, kas sezonā neprasa tehnisko apkalpošanu. Tā īstenojama, pateicoties jau zināmajiem reduktoriem eļļas vannā, kas nenonēsājas un neprasa eļļas maiņu. Mašīnai ir tikai 6–8 punkti, ko nepieciešams reizi gadā ieeļļot.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv