Laukos
Graudkopība

“Lāči” šogad ražošanas iekārtu modernizācijā plāno ieguldīt ap 150 000 eiro0

Publicitātes foto

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA “Lāči” šogad ražošanas iekārtu modernizācijā plāno iegultīt apmēram 150 000 eiro, sacīja uzņēmuma vadītājs un īpašnieks Normunds Skauģis.

Viņš pastāstīja, ka starp maizes ceptuves šā gada iecerēm ir realizēt vērienīgu iekārtu modernizācijas projektu, iegādājoties jaunas ražošanas iekārtas, lai atvieglotu darbinieku darba apstākļus, uzlabotu efektivitāti, optimizējot iekšējos resursus, un kāpinātu ražošanas jaudas.

Pēc Skauģa teiktā, iekārtu modernizācijā plānots ieguldīt apmēram 150 000 eiro un investīciju projektu plānots īstenot līdz šā gada beigām.

“Lāči” šogad plāno atvērt arī divas jaunas tirdzniecības vietas, no kurām viena būs izvietota Rīgā, bet otra ārpus galvaspilsētas. Precīzas to atrašanās vietas, kā arī atvēršanas laiku viņš gan pagaidām neatklāja. “Jaunas tirdzniecības vietas drīzāk plānots atklāt gada otrajā pusē, jo atsevišķi projekti vēl ir realizācijas stadijā, un tas nav tik daudz no mums atkarīgs, bet no projektu veiksmēm, vai tos izdosies realizēt laikā vai nē,” sacīja “Lāču” saimnieks.

Tāpat “Lāči” iecerēju”si stiprināt produktus katrā no esošajām preču grupām, attīstīt jaunus produktus un nedaudz kāpināt apgrozījumu salīdzinājumā ar 2018.gadu, pastāstīja Skauģis.

Tapšanas stadijā ir jauna ekskursiju programma uzņēmumā, kā arī norit darbs pie jaunas ēdienkartes “Lāču” kafejnīcā Babītes novadā.

Jau ziņots, ka “Lāči” pērn sasniedza 8,3 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% vairāk nekā gadu iepriekš.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Lāči” 2017.gadā strādāja ar 8,14 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa samazinājās par 20,7% – līdz 132 601 eiro.

“Lāči” dibināti 1995.gadā Babītes pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 961 860 eiro. “Lāču ceptuvei” pieder 17 veikali Rīgā un Latvijas reģionos.

LA.lv