Laukos
Piensaimniecība

“Lāčplēša piens” pārbūvēs slaucamo govju kūts kompleksu0

Piena devējas dzīvo atvērtā tipa kūtī.

Piena lopkopības uzņēmums “Lāčplēša piens” plāno ieguldīt 1,3 miljonus eiro slaucamo govju kūts kompleksa pārbūvē un aprīkojumā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Slaucamo govju kūts kompleksa pārbūvi un nodrošināšanu ar aprīkojumu plānots realizēt līdz 2020.gada 15.novembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”. Projektu plānots īstenot Lielvārdes novada, Lielvārdes pagasta, “Salas”.

Investīciju projekta īstenošanai ir izsludināts iepirkumu konkurss, kuram pretendenti var pieteikties līdz 2019.gada 7.janvāra plkst.12.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Lāčplēša piens” pērn strādāja ar 1,208 miljonu eiro apgrozījumu un 229 161 eiro peļņu.

Uzņēmums ir reģistrēts 2000.gada aprīlī, un tā pamatkapitāls ir 10 000 eiro. “Lāčplēša piens” pieder trim Latvijas privātpersonām – Andrim Driksnam (34%), Maldai Poikānei (33%) un Aivaram Skujai (33%).

LA.lv