Eiropā, Politika

LAD elektroniskā pieteikšanās sistēma atzīta par labāko IT nozares rīku pasaulē

No 2017.gada 12.-16.jūnijam Lauku atbalsta dienesta (LAD) pārstāvji piedalās “Ženēvā notiekošajā Pasaules Informācijas sabiedrības foruma samitā, iepazīstinot tā dalībniekus ar LAD labās prakses piemēru – Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS).

Dienests piedalījās īpašā konkursā un bija to piecu projektu vidū, kas nominācijā “E-lauksaimniecība” ir nosaukts par čempionu, līdz ar to saņemot galveno balvu savā kategorijā. Tā ir unikāla pasaules atzinība par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā savā darbā.

Apbalvošanas ceremonijas laikā nozīmīgo balvu saņēma LAD direktore Anna Vītola-Helviga saņēma augsto novērtējumu un balvu, kā arī teica uzrunu Uzrunājot klātesošos, LAD direktore atzina: “Būtiskākais, lai varētu gūt panākumus, ir spēja iedvesmot savus cilvēkus, kā arī strādāt ar entuziasmu un lielu aizrautību. Bet galvenais, ir spēja uzklausīt vienam otru. Lauku atbalsta dienesta vārdā vēlos teikt paldies Latvijas vadībai par atbalstu! Paldies Latvijas lauksaimniekiem, kas mums liek strādāt ātrāk un arvien efektīvāk! Un, protams, paldies manai komandai par centību un godprātīgu darbu!”

WSIS Prize 2017 ir pasaules mēroga konkurss, ko organizē Apvienoto Nāciju organizācija sadarbībā ar ITU (Apvienoto Nāciju aģentūru informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā), UNESCO (Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizāciju), UNDP (Apvienoto Nāciju attīstības programmu) un UNCTAD (Apvienoto Nāciju konferenci tirdzniecības un attīstības jomā).

WSIS ir starptautiska platforma valstu un starptautisko organizāciju dialogam par globālu sabiedrības attīstību pastāvīgos IKT pilnveides un informācijas apjoma pieauguma apstākļos.

3 Komentāri

  1. Jā, tā domā arī lauksaimnieki, kuri to izmanto – man agrāk ir bijusi pieredze ar banku IT sistēmām, un esmu patīkami pārsteigts, cik viekārša, daudzfunkcionāla, un lietotājam draudzīga ir EPS.
    Ir vēl nelielas problēmas ar izdrukām, bet sistēma katru gadu tiek būtiski pilnveidota (īpašs paldies par to, ka jau otro gadu ir redzami lauku pārklājumi), un ir pārliecība, ka arī izdrukas tiks sakārtotas.

Pievienot komentāru