Laukos
Bizness

Lai nopirktu autobusu, Tukuma dome nolemj izsolē pārdot malku0

Foto: Karīna Miezāja

Lai daļēji segtu izdevumus autobusa iegādei, Tukuma novada dome ārkārtas sēdē šodien lēmusi izsolēs pārdot savā īpašumā esošus kokmateriālus – malku, papīrmalku un zāģbaļķus.

Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans (“Tukuma pilsētai un novadam”) deputātiem skaidroja, ka izsoles jārīko pēc iespējas ātrāk, lai kokmateriāli laikapstākļu ietekmē nezaudētu savu vērtību. Visi materiāli ir izstrādāti un pašlaik atrodas krautuvē un tiek apsargāti.

Izsolēs iegūtos līdzekļus plānots ieguldīt autobusa iegādē Džūkstes skolēnu pārvadāšanai, jo esošais transportlīdzeklis ir sliktā tehniskā stāvoklī. Pārdodot kokmateriālus, pašvaldība varētu mazināt aizņēmuma, kas nepieciešams autobusa pirkšanai, daļu. Lukmans informēja, ka ne izsoles ienākumi, ne tēriņi autobusam nebija ieplānoti pašvaldības 2018.gada budžetā.

Pašvaldība izsolē plāno pārdot īpašumā “Ozoliņu kapi” esošo malku teju 21 kubikmetru apmērā, sākumcenu nosakot 415 eiro apmērā. Savukārt 71 kubikmetram papīrmalkas noteiktā sākumcena ir 3700 eiro. Visdārgāk – ar 23 500 eiro sākumcenu – plānots pārdot 345 kubikmetrus zāģbaļķu.

Izsoles 6.jūnijā Tukuma novada domē sāksies no plkst.15.15.

LA.lv